Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA Azerbaijan State Logo

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Salamlar tezliklə çıxacaq olan GTA Azerbaijan State oyunun logosunu hazırlamışam logonu JPG formatda yayımlayıram PNG qoysam piratçılar götürüb bir müddət sonra deyəcəklər mənimdi logoya təxmini 1 saat vaxtım gedim necə düzəldim nətəhər edim vs. sizdən xahişim budur logoya münasibətiniz necədir logo nətərdir şərhlərinizi gözləyirəm qeyd edimki loognun stili və s. hamısını mən yığmışam stil netdə yoxdur

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Her kese fikirlerine gore tesekkur edirem satisin qiymetin hele deqiqlesdirmemisem linkleri upload edecem ama sifre olacaq arxivde ele qiymet isteyirem olsunki hami oduye bilsin haminin cibine uygun olsun oyuna GTA IV un masinlarini yerlesdirmek isteyirem ama hardasa oyun atir gerek yoxlayim gorek hansi masindadi problem biraz vaxt aparan isdir sonrada hardasa 25 e yaxin real masinda vuracam icine vessalam qeyd edimki oyun tam realdir

Tanner-Mənim deyəcəyimi Re Demon qaqaş dedi artıq.Vəya şifrəni ona desən oda başqalarına deyəcək.Və adi saytlardan yükləmək elədə asant olmayacaq.Yıni premium olmasa yarıda qalsa birdən başdan yüklənilməli olacaq.Və sənin ora upload etməyində az vaxt aparmayacaq.Sən hansısa bir programla oyun açılışda aktivasiya kodu istəsin deyə edə bilərsənmi :?.Və özün açarları hazırla.Və 1 açar yalnız bir dəfə istifadə olunsun.Belə olsa məncə daha yaxşı olar.Vəya hansısa dükanlarla razılaşıb satmaq.Amma inanmıramki belə bir fikirlə razılaşsınlar.SƏnin tanışın varsa onun dükanına qoy sat.Və s.Nəbilim ağlıma başqa heçnə gəlmir.

Qaqas bele bir is var zehmete deyer vermeyib piratciliq edene haram olsun deye yazi cixacaq ekrana kim alir oyunu ozu ucun alsin vessalam yayilmasi qadagan edilecekdir

Acar meseleside dogrudur onuda etmek olar birde usaqlar hele bilmirem satis olacaq ya free yukleme heleki isler gedir hazirda ele oyunun ustunde calisiram 1 ssat oynadim gorek problem yoxdur sukur ALLAHA ki oyun atmadi butun gta lar atir cunki yoxlamirlar onlara serf etmir 1 saat her defe gozlesin

Tanner-qaqaş bizim millətdən danışırıq :wink: .Məncə o söz belə onlara təsir etməyəcək.Ammaki free məsələsi məncə yaxşı deyil.Çünki sən bunun üstündə xeyli əziyyət və vaxt sərf etmisən.Belə deyək zəhmətivin qarşılığını gördükdə adam dahada həvəslənir.Free qoysan bir neçə nəfər sağol deyəcək biri qohumuna verəcək o digərinə belə belə oyun yayılacaq.təbiki kimin nə vecinə kim hazırlayıb təki oynasınlar.Mənim və bir çox insanın webmoney kimi saytlarda pulu yoxdur.Bununda çarəsi var imiş mən oxuduğum məktəbdən biraz qabaqda bir dükanda webmoney üçün kontur kimi kartlar satılır şifrəni yazıb yükləyirsən.Amma bəziləri bunu bilmir.Necəsə internet yox adi yollada satmalısan :belay:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...