Jump to content
Forum Windows-az.com

DIQQƏT !!!

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

SALAM Saytımızın dəyərli istifadəçiləri və heyyət üzvü neçə vaxtdır yarışlarımla əlaqədar və ciddi zədələnmələrimlə əlaqədar sayta gec gec daxil olurdum bu mövzunu açmaqda məqsədim bəzi istifadəçilərin mənə şikyətləri əsasındadır qeyd edimki şikayətlər əsasən lazımsız mövzularadır 1 userimizdə mənə yazırkı forumda belə mövzular çoxdur əsasən \"təsirlidir və ya nəbilim maraqlıdır baxın və ya yanğın baş verdi və s.\" kimi mövzular açılır bizimdə köməyə ehtiyacımız olduğu mövzularımız düşür alt plana istifadəçi haqlıdırda mən özümdə belə mövzulara qarşıyam 2 il əvvəl Vüsalda forumda ad günü və bayram təbriklərini qadağan etdi və bir daha elə mövzular açılmadı sizlərdən xahişim budurki sayta aidiyyatı olmayan mövzular açmayın açılan mövzular əsasən texlonogiyaya və köməkliklə bağlı olmalıdır bu hallarla birdə belə mövzular açılsa silinəcəkdir və həmin user bir daha belə hallara yol versə saytdan uzaqlaşdırılacaqdır indi sözüm bəzi userlərədirki həmin userlər rəhbərliyin fikirlərinədə biganə yanaşırlar həmin userlər diqqət etdinizsə hələki xahişlə danışdım hamımız bu saytın istifadəçisi olmuşuq az çox aramızda bir birimizə qarşı hörmət var onuda aradan götürməyək hə bu arada bəzi forum adminlərinin statusun alacam statistikada forumla marağlanmırlar və yeni təyin edilmiş forum adminimiz Elit-killer birdə son olaraq saytda bəzi userlər varki kobudluq edirlər bu saytda zaminboos, izismart, nicat, və bir çox user kobudıuq etmişdir və cəzasınıda almışdır indidə saytda elnurss niki diqqətimdən qaçmıyıb həm forumda böyük hərflə mövzu açır həm təkrar mövzu açır həm userlərə həmdə rəhbərliyə qarşı kobudluq edir bu kobudluğun birinidə elə dünən mənim özümə qarşı işlədib mesajın bugün görmüşəm həmin userə və userlərə sözüm buddurki burda hamı bir ailədir hörmət edən hörmət görəcək etmiyən saytdan uzaqlaşdırılacaq yenidən qeydiyyatda ödənişli olduğu üçün qeydiyyatdan keçə bilməyəcək keçsə belə bir daha saytdan uzaqlaşdıracam mən özümdə bir user olmuşam saytda hamı məni tanıyır istər göstərdiyim köməkliklərə istərsədə saytda userlərə rəftarıma görə ALLAHA əmanə olun hələlik

Proqramlar telegramda
Tanner Qardaşımız düz deyir. Hardasa 2 il bundan qabaq saytda çoxlu boşluqlar yaranmışdı. Ən çoxda forumda təkrar mövzuların açılması, açılan mövzuların düzgün bölmələrdə açılmaması , mövzu başlıqları və s. səhvlərin baş verməsi. Bir çox istifadəçilərin saytdan uzaqlaşdırılmasına səbəb oldu. Həmin vaxt elə Tanner qardaşımız və bir neçə digər istifadəçilərimizlə sayta köməklik məqsədi ilə forumda movzularda düzəlişlər etdik və boşluqlar aradan qaldırıldı. İndi diyəsən yenədə həmən boşluqlar var. Düzü bu boşluqların ən çox səbəbi saytda yeni istifadəçilərin forumdan düzgün qaydada istifadə edə bilməməsidir. Hər bir istifadəçi forumda mövzu açmamışdan əvvəl forumda açmaq istədiyi və ya ona oxsar mövzu axtarsa mənim fikrimcə tapa bilər. Çün ki forumda kifayət qədər mövzular açılmışdır. İnanmıram ki elə bir problem yoxdur ki onun haqqında mövzu olmasın forum bölməsində. Sadəcə istifadəçi özünün rahatlığı üçün təzə mövzu açır. Onu fikirləşmir ki mən açdığım mövzunun eynisi elə forumda nə vaxtsa açılıb hansısa istifadəçi tərəfindən. Yəqin ki hər birimiz mövzu açmamışdan əvvəl axtarışdan istifadə etsək təkrar mövzuların sayı azalar. Sayt rəhbərliyinində bir o qədər işi çətinləşməz... Gəlin hər birimiz Forum qaydalarına əməl edək...

Aqil qardaş təşəkkür edirəm cavabına görə qeyd edimki 2 il öncə Aqil qardaş mənim həmkarım olub sayt heyyəti vəzifəsində mənimlə bərabər sayta çoxlu köməyi dəyib o zaman sayt pis vəziyyətdə idi Tural əsgərlikdə idi Tanner, Aqil, Axellis (Nicat) bu 3 user saytı bərpa etmişik çox təəssüfki bu 3 köhnə heyyətdən bir mən tək qalmışam Kamran saytda əlindən gələni edir mənimdə yerimə işləyib mən olmayanda ona dərin minnətdarlığımı bildirirəm Aqil çox gözəl həmkar olub sayt üçün bir zamanlar əlindən gələni edib təşəkkür edirəm əgər özü istərsə Aqilin statusu bərpa edəcəm həmdə əvvəlkindəndə böyük status verəcəm daha sonra vəzifəsi dahada artırılcaq İNŞALLAH

Tanner Mən Bu Sayta 2011 inci ildən daxil oluram. Bu sayt sayəsində çox şeylər öyrənmişəm. Günümün demək olar ki çox hissəsi bu saytda keçir. Düzdür o zamankı heyyət tamam dəyişib. o biri həmkarları bilmirəm mənə o statusu Kamran qardasimiz vermişdi. Sadəcə olaraq mənimdə hərbi xidmətə getməyimə görə öz istəyimlə statusun alınmasını istədim. Belə də ki mənim üçün heç bir fərqi yoxdur. Əsas saytda bir birimizə bildiyimiz sahə üzrə kömək edək. Status olsa həmin insanam olmasada əlimdən gələn köməyi edəcəm hər zaman. İnşallah Yaxşı olar. UĞURLAR...

Sizi çox yaxşı başa düşürəm. Yazdıqlarınızın bəzi hissələri mənə də aiddir və bu səbəbdən daha diqqətli olacağam. Yəni daha maraqlı şeylər paylaşmayacağam, ancaq suallarımla bağlı mövzular. Sağolsunlar ən çox da Kamran kömək olur problemlere (digərlərinin adları yadımda deyil) və bir xaişim var son mövzularımı silsəniz minnətdar olaram...

ceyhunqurban

Yaxin 3-4 Gün ərzində şəxsən özüm çalışıb forumda olan cavabsız mövzuları və təkrar mövzuların adlarını yazıb təqdim edəcəm istifadəçilərə. (mövzunun kim tərəfindən açıldığıda qeyd ediləcək) Mövzuları açan istifadəçi özünün mövzusunu görəcək. İstifadəçi öz səhvlərin artıq özü görüb başa düşəcək.

...Azər qardaşımızla razıyam və dəstək verirəm...Və aktiv iş başında olmağın məni sevindirdi...çünki forum və saytda vacib və lazımlı qardaşsan...yerin də həmişə hiss olunur...

...AQIL_ISMAYIL , Elit-killer qardaşımızı da status aldığına görə təbrik edirəm...buna layiqdirlər...və kimlərə nə kimi köməyim dəyibsə halal xoşu olsun...

Bəli məndə hamının dediyi ilə razılaşıram.Forumda gündə demək olarki ne qeder mövzu açılır.Olardan lazımsızıda lazımlısıda olur.Amma bəziləri movzularını bele bir başlıqlarda yazırlar;"Baxın Marağlıdı" "Marağlı Videodu Baxın" ve.s kimi özündə məna kəsb etməyən mövzular açılır.Mən burda həmin forumları açanlara müraciet edirəm; Baxın əziz sayt əhli süzə lazım olan mövzular açın və mənasız və yersiz mövzular açmayın.Biz sizə demirikki mövzu açmayın açın amma hamıya lazım olan və gələcəkdədə lazım mövzular açın.Müracietim bu qədər.Qaldıki yeni statuslar alanlara olarıda təbrik edirəm.Əminəmki statuslarınıza layiqli işlər görəcəksiniz.

Hər kəsə Salam.Məndə razıyam bu qaydaya.Mənimdə xoşum gəlmirdi bu tip mövzulardan.Bir də ki, bu sayt sayəsində məndə çox şey öyrənmişəm və öyrətməyə çalışmışam.Sadəcə mən işimlə əlaqədər olaraq tez-tez girə bilmirəm. Allah hər birinizdən razı olsun.

Oxudum.Men neytral fikirdeyem.Ferq etmir.Sayita geldikde ise evvelki seliqe-sehman nisbeten itib.Artiq reqabet meydanina cevrilib bura.Kim yaxsi movzu acdi,kim maragli link atdi,ne bilim kimin dehlizde mesaja gore verilen xallari cox oldu.Yeni bekar isler.Meqsed komeklik,yenilik ve oyrenmek olmalidir.

Azər fikirlərinə və yazdığlarına məndə qatılıram düz deyirsən bəzən elə olur hansısa bir istifadəçiyə öz səhfinə görə irad bildirirsən səni səhf başa düşür qaydalara riayət etmir sonrada şəxsi ismarıcda boş-boş mesajlarla səni hədələmələr və s. yəni deməyim o ki bu forumda elə istifadəçilərdə var... Hamı bir nəfər kimi statusundan asılı olmayaraq fərq etmir forum qaydalarına riayət olunmalıdır mövzular düzgün qaydada açılmalıdır yəni bu hamımız üçün vacibdir... İnşallah bu problemdə tezliklə öz həllini tapar... Qaldı ki forumda bu axır günlərdə gec-gec olmağımın səbəbi işlərimlə əlaqədar bəzən elə olur forumda ola bilmirəm... Azər yenədə məsləhət sənindi bu status məsələsinə görə dedim... Əgər fikrində məndə varamsa statusu ala bilərsən...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...