Jump to content
Forum Windows-az.com

Qeydiyyatımı Silin

Noname_445

Recommended Posts

Salam Əziz Qardaşlarım! Məni bağışlayın amma mən bu hörmətsizliyə artıq dözə bilməyəcəm. Bir dəfə olar, iki dəfə olar. Daha bu qədərdə yox. İnsanı lap heyvan yerinə qoymaqlarə mənə çox pis təsir elədi. Özbaşnalıq edirlər. Mən heç nə deməyəcəyəm. Nəyə görə? Çünki, onsuzda mən borclu çıxacam. Yaxşısı budu heç kimində xətrinə dəyməmiş burdan ayrılım. Onsuz da çəkdiyim əziyyətin qarşılığınıda almıram. Əziyyət çəkəndə nə isə paylaşanda, minnət edənlər bir yana öz adına çıxaranlarda olur. Daha özünüz çox gözəl bilirsiz. Yaxşısı budu qardaşlarım sağolun. Adminlərə sözüm budur ki, mənim qeydiyyatımı ümumiyyətlə silin. ALLAHA əmanət olun. Əlvida. Hamınıza Uğurlar!!!

Proqramlar telegramda

Aleykum Salam! Heç kim səf başa düşməsin. Buaraya mövzunu açıb qabartmaq üçün yazmamışam. Halallaşmaq üçün yazmışam. Narahatcılığa ehtiyyac yoxdu. Tural Ağayev qardaşımın özünə artıq məlumat göndərdim. Qeydiyyatımın bağlanması üçün ona müraciət etmişəm. Olan olub artıq. Ad çəkməyə ehtiyac yoxdu. ALLAHA əmanət olun. Bütün Windows-Az.Com Ailəsinə UĞURLAR!!!

Qardaşım sənin mövzularına baxdım nə qədər əziyyətin olub burda bu qədər vaxt keçirtmisən əziyyət çəkmisən getməyin heç yaxşı deyil arada olurda haqsızlıqlar, bir birlərini düzgün başa düşməmək olur belə şeylər. olub keçib hər nə olubsa. buna görə getmək yaxşı çıxmır sadəcə anlaşılmazlıqdır. düzələr.

Fuad əvvəla salam... Səni bu saytda mən və digər dostlarımız kimi çox gözəl tanıyırıq necə birisən, kömək edənsən, daha bəziləri kimi içində paxıllıq, simiclik yoxdu, həmişə can yandırırsan kömək etməyə eləcədə mənə amma sənin bilmirəm nə olub (ancaq bilmək istərdim) belə bişeyə görə saytı tərk etməyin məncə düzgün hərəkət deyil əksinə sən burda qalıb elələrinə öz biliyinlə, bacarığınla dərs olmalısan qardaş... Məncə sən tələsmə bu verdiyin qərarla... İnşallah fikrindən geri dönərsən...

Salam Fuad Aliyev düzü səninlə helədə münasibətim yoxdu qardaş ancaq forumda istifadəçilərə göstərdiyin köməkliklərə baxıram sənində bu saytda əziyyətin böyükdür. Hər xırda şeylərə görə belə qərar verib saytı tərk eləmək olmaz. Yenədə öz qərarın amma heç vaxt əziyyət çəkdiyin işi tərk eləmə qardaş. Saytı tərk edib getmək zəiflik əlamətidi. Sənin əvəzinə olub saytda qalıb sənə qarşı haqsızlıq edənlərə öz işlərimlə daha da irəli zirvələrə gedərəm.. Yenədə baxda...

... salam qardaş...getmək asandır.bunu hamı edə bilər.qalmaq çətindir.və buna layiq olmaq ondan da çətin.amma sən getməyə yox,qalmağa layiq usersən...

...problemini bilmirik deyə kömək də edə bilməyəcəyik...amma Turala yazmısansa,inanırıq ki,problemin düzgün istiqamətdə həllini tapacaq...

...statusundan asılı olmayaraq heç kim heç kimdən özünü artıq hiss edə bilməz və artıq da deyil...içi mən qarışıq...

...daha bir az da səbrli ol...

Fuad SALAM bilmek olar qardasim kimden incimisen belke ele menim ozumden incimisen nese etmisem belke xetrine deyecek de bilek ve ya her hansi bir userden incimisense burda hami menim gozumde eynidir de baxaq arasdiraq tedbir gorek getmek asandir onda adama qorxaq deyirler ama qalib mubarize aparanda qelebe senindir neceki men bir zamanlar burda kimlerlese mubarize aparirdim o zamanlar men user idim ama vaxt kecdi indi rehberliyem hemin userlerde cezasin alib de indi senin problemine baxaq demirsen sexsi mene gonder baxim

Salam qardashim ola biler ki araliqda fikir ayriligi olub ama unutmaki sen cekdiin eziyyetive qiymet vemirsen sen bu qeder adamin ve mende daxil getme dediyi halda getsen mence bu bizede qarwi hormetsizlik olacaq ona gore duzgun qerar vere bilecek wekilde duwun. her xirda weye gore ciddi ve celd qerar verme mence biraz duwun ama yenede ozun bil.Ugurlar haminiza.

Salam Fuad qardaş səninlə şəxsi tanış olmasaqda məndə istəməzdim ki sən bu saytı tərk edib gedəsən .Kiçik incikliklər unudulub gedəndir amma insanı münasibətlər həmeşə yaşardır.Ən azından mən səni virtualda olsa hər kəsə kömək etməyə çalışan səmimi insan kimi tanımışam.Əgər nəzərə alsaq ki real dünyada səmimi insanlar azdır ,sənin bu sayta nə qədər lazımlı olduğunu şərh etməyə ehtiyac qalmaz . Qayıd qardaş.Elmin güçü bildiklərmizi paylaşmaqdadır .

Salam.

1. Saytda heç kimi təhqir etməyə, incitməyə vs icazə yoxdur. Əgər kimsə xətti keçirsə həmin adamı saytdan qovuruq. Əgər kimsəxətrinə dəyibsə adminlərə bildirmək kifayətdir.

2. Sayt nə mənim nə də başqasınındır. Sayt bu saytda əməyi keçən və yardımçı olan hər bir insanındır. Ona görədə kimsə səni öz evindən qovursa bu öz zəifliyindn irəli gəlir.

3. Artıq belə hal əvvəldə yaşanıb. Burda heç kimdən asılı deyilik. Kim getmək istəyirsə imkan onun öz əlindədir. Silmək və dəyişmək bir düymə qədər sadədir. Gedəndə sakit getməkdə olur yəni səssiz yada səs küylə getmək olur. Axır nəticədə onsuzda biz heç nə itirmirik.

4. Saytda bəzən olur aylarla girmirlər vaxtları olmur. Sonra vaxtları olanda daxil olurlar. Bu öz yerində. Misal üçün Kamran adminimiz başımı xarab etmişdiki məni sil, məndə onu saytın tarixindən təmizlədim. Sonrada dedi qaytar qaytarmadıq. Yadınızda saxlayın heç kim və heç nə əvəz olunmaz deyil. Sən gedərsən yerini başqası tutar. Əsas odur ardında iz qoyasan.

Kimsə nəsə əlavə etmək istəyirsə yaza bilər. Həmin istifadəçinin bütün məlumatlarını dəyişirəm. Elə bil ki heç saytda olmayıbmış kimi.

Счастье не ищут, как золото или клад. Его создают сами, те, у кого хватает сил, знания и любви

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...