Jump to content
Forum Windows-az.com

Youtube Baxiş Sayı+Web sayta hit gətirmək

memosirinoff

Recommended Posts

Salam, Web saytiviza ve yaxud youtubede ki videolara 100 000+ baxis sayi getirmek isteyirsiz?

Bu saytda gundelik 10 000 + baxis sayi ve ya hit getire bilersiniz,bununcun proqrami yukleyib komputere ve yaxud notbuka install edirik ve hemin proqram avtomatik sayt izleyir ve size xal gelir.Siz saytivizi sayta yerlesdirirsiniz ve qazandiginiz xallari sayta elave ederek saytiviza minlerle baxis sayi getire bilersiniz.

1) Qeydiyyatdan kec

2) Proqrami yukle ve oz loginivi daxil et

Gorduyunuz kimi menim 150.000 nen cox xalim var, Men bu xal ile 150.000 minnen cox baxis sayi getire bilerem.Asagida RS adli proqram var hemin proqramda avtomatikdir oz ozune sayt izleyir ve sizin balansiniza xal gelir.

01003f4b.jpg

Proqramlar telegramda
memosirinoff qaqa 24 saat ərzində kompu açıq saxladım və dediyin proqramıda.pul yığıldı hardasa 1000 neçəsə.saytlara baxış da 2000 dən yuxarı oldu.amma o pulları vurub öz videomun prasmotrunu 301dən yuxarı qaldıra bilmədim.təzədən yenə 500 yığılan pulu qoysamda 301dən yuxarı qalxmadı.izah edə bilərsən bunu?

Elit-killer

gel men sene izah edim ozunde deyirsen baxiw sayi cox qoymusan sen diger mehwur kanallara bax video qoyan kimi 301 baxiw olur bu o demkdiki videonu izleyeni coxdur yeni video qoyulanda 1 gun erzinde o boyda baxiw topladigi ucunde zamanlar o gosteriw duzelecek ama yavaw yavaw 100-100 artirdigda ordada gosterecek

Butun videolarda eledi, 301 den yuxari qalxmir , sora 1-2-3 gun kecennen sora like koment yazilan kimi avtamatik duzelir neqeder baxis gelipse o qeder yazilacag narahat olmayin

Bu Redsurf web saytlar ucun daha elverislidi , Siz sirf youtubeye baxis sayi getirmey istiyirse

Hitleap bu saytda qeydiyatdan kecin, Redsurfda 80 % ruslardi, ama Hitleapda hamisi xaricidi en coxda Usa

Komekedin brat bu proqram avtomatik saytlara girir ona gore ola bilsin internetin zeifdi

Zairov ola bilmez bana duwsun , cunki bu proqramlar bezrefer iwleyir, yeni hansisa sayta ve yaxud videoya baxis getirende gorsetmir hansi saytdan gelip Xit, yonlendirmesiz gelir

Men bu redsurfnan foto xostinglerden ve webmasterliynen hefteye 400-500+ rubl qazaniram,ama komputerim gunun 5-6 saati acig qalir cunki xal yigmagcun...

35ATHJU1.png

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...