Jump to content
Forum Windows-az.com

Ubuntu

Guest mr.tural.quliyev

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
Guest mr.tural.quliyev

admistrator bu hakda bilmirəm zəhmət olmasa azdan çoxdan biraz diyə bilərsən hara girməliyəm?

mən ümumiyətlə o sistemde nəsə yüklədimsə həmin proqram hansı yaddaşda qalır nə eləməliyəm ki hər zaman düzəltdiyim yüklədiyim fayıllar hər zaman qalsın oda yeqin admistratordandı çünki mən nə dəyişikliklər etsəmdə yenidən restar verdikdə bütün hər şey əvvəl ki kimi olur elə bil mən nəsə düzəlişlər eləməmişəm

admistratora necə girməliyəm?

bidə mən kompyu yandırdıqda 4.5 bölmə gəlir axrıncısı vindovs loaderdi qalanları ubuntuya aid şeylərdi hansına girməliyəm

Guest mr.tural.quliyev

düzdü həmdə sürəti zəiflədir ama mən ona görə 2 sistem 1 arada qurdum çünki ubuntunun funksiyalarını hər şeyini örgənib qutarana qedər biraz çətin olur ona görə həmdə test edirəm özüm üçün ama ən axrıncı versiyanl yüklədim 14.04

Guest mr.tural.quliyev

düzgün qaydada nə bilim ama mən səh qaydada yükləməyi düşünmürəm çünki orda nə var ki? mən videolara baxaraq elədim yəni bir neçə videoda eyni işlər idi başqa nəsə yox idi

əgər mən bilmədiyim işlər varsa yəqin tam dəqiqi video izləməliyəm sizdə varsa zəhmət olmasa mənimlədə paylaşın. normal dvd disqinə yazdım sonra restart edib biosun dvdni tanıması üçün delet tuşuna basdım bu qədər qalan işlərdə səhv olacaqını düşünmürəm olsa olsa bəkə bios məsələsi olar

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...