Jump to content
Forum Windows-az.com

Forum Admini səs vermə yolu ilə Müsabiqə

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

mənə bu vəzifəni Azər qardaşım verib və söz vermişəm ki, heç vaxt padvadit eləmərəm çünki özüm çox padvatit olmuşam və vəziyyətimi görmüşəm ona görə söz vermişəm ki, heç vaxt heçkimi padvadit eləmərəm xüsusən də bu Azərə aiddir.bu saytdan çox şey öyrənmişəm və bildiklərimi də hamısını bilməyənlərə demişəm və burda paylaşmışam.hər biriniz sağ olun.

Azər qardaş ona görə fikir çəkmə çünki köhnə userlər demək olar sayta girmirlər və indiki userlər yeni gələnlərdir və onları tanımırlar heç sizin gördükləri işlərdən xəbərləri belə yoxdur.onlar forumda 1 saat göz gəzdirsələr görəcəklər necə userlər olub burda hayıf ki köhnə userlərdən yoxdur olsa da gec gec girirlər. :sad:

Təkcə bu sayt üçün yox, ümumiyyətlə xalqımız üçün nə qədər canından keçən və hal hazırda xidmət edən "ADSIZ QƏHRAMANLAR" var. Onları düşünəndə o qədər uzaqlar gedirsən qayıtmaq çətin olur. Qayıdan da isə "Kaş ki, mən də nəsə edə biləydim" deyirsən. Mən ona görə bu sayt üçün bacardığımı əsirgəmirəm. Bəlkə də, bəziləri əsgərdə, bəziləri ailə qurub uşaqlarına başı qarşıb, bəziləri də işləməkdən vaxt tapa bilmirlər. :no:

Mən sizi başa düşürəm. Bu müharibədə öz silahdaşlarını itirmək kimidir.

Saytın köhnə istifadəçisi olaraq istəyirəm mən də bir neçə söz deyim.

Tannerin də dediyi kimi saytın vaxtı ikən "xod" gedən vaxtları olub.Əvəllər burda olanlar post sayı artmaq xətrinə post yazmırdılar, bildiklərimizi paylaşırdıq,bilmədiklərimizi digərlərindən öyrənirdik...

Forumda 10 mövzudan 1i əyləncə xarakterli xəbər olurdu.İndi isə əksinə olub.Məncə köhnə istifadəçilər də sırf buna görə uzaqlaşdırlar saytdan.

Və ən sonda hamınıza uğurlar!

Mən indi Haqqında bölməsini oxudum. Amma mən bu proqramı 5-6 nəfərə yazıb AZƏRBAYCAN dilini seçəndə, çox təəccübləndilər. Mən fərəhlə qeyd etmişəm sizin tərcümə etdiyinizi. Çoxları ondan sonra sayta qoşuldular. Amma aktiv deyillər. Mən bunu üzə görə demirəm. İmkan olsa zaman keçdikcə məni tanıyacaqsınız.

Uşaqlar ALLAH hamınızın canını sağ eləsin yaxşıki sizlər varsız mənim bir neçə proyektim arxivdə qalıb davam etmədim yarımçıqdır ona görəki gördüm dəyər verən azdı ona görədə proyektlərimin hamısını dayandırdım indi arxivdə onlara yazlnız baxmaqla kifayətlənirəm hərdən bir həvəs gəlir dalın hazırlayıram ama nəbilime eh...

Bu forumda çox əziyyətlər çəkilib , xəbərlər yüklənib, mövzular açılıb, Heç bir azərbaycan saytında bu qədər proqram yoxdur.

Ümid edirəm ki, sayt əvvəlki reytinqinə qayıdar. Kamranın vaxtları vardı bu saytda o yadıma düştü :wink: Vüsal var idi , Tanner Elit - Killler , Royal , Red Demon hamısı çox eziyyet çəkib, inşallah əziyyətləri yerdə qalmaz və əvvəlki reytinqinə qayıdar.

Mən də son vaxtlar saytda çox ola bilmirəm işlə əlaqədar amma bacardığım qədər yeni məlumatlar , mövzular açmağa çalışıram.

Hamıya və windows-az.com-a uğurlar.

♣♣KaRoL♣♣ istədiyin statusdursa buyur Windows TEAM verdim bir təşəkkürü çox görmə :winked: qaldıkı saytın reytinqinə onu tezliklə bərpa edəcəyik reytinqin aşağı düşməsinin səbəbi artıq saytdan o savadlı uşaqların getməsindən sonra oldu hazırda saytda onların bildiyinin yüzdə onunu bilən yoxdur deyə sayt bu gündədir ama tezliklə forumu dəyişəcəyik İnşALLAH ama saytın reytinqini ovaxta saxlayan deyilik :feel:

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...