Jump to content
Forum Windows-az.com

İnternetdən pul qazanın ! YOXLANILMIŞ

Deliusta

Recommended Posts

Salam əziz dostlar.Mən bu gün sizlərə çoxlarının çox əziyyətlə az pul qazanaraq buraxdığı saytlardan danışmayacam.

Mən bu gün sizlərə az bir əziyyət ilə real,etibarlı pul qazanmağı göstərəcəm.Əziz dostlar dediyim bu saytla siz internetdən aylıq 10-20 USD və bəzən də daha çox qazanmağı göstərəcəm.

Bu sistemi özümdə yoxlamışam.Yaxlaşıq 2 ildir istifadə edirəmçox razı qalmışam.Ödəmələr əsasən 1 gün içində gec qalanda isə 2 iş günü içində həyata keçirilir.

Dediyim ki, özüm YOXLAMIŞAM və hal-hazırda da qazanıram.

Sistemdə bəyəni, təkib, sörf, izləmə, görəv və s. edərək kredi qazanaraq istər bu kredilər ilə siz özünüzə təqib,izləmə,sörf,bəyəni edərək internetdən məşhur ola bilər,istərsə də bu krediləri pula çevirərək,pul qazana bilərsiniz.

Pullar PayPal ilə həyata keçirilir.

Saytda hamı qazana bilər.Ödəmələr də edilir,aşağıda bölümdən baxa bilərsiniz.

Beləliklə BURAYA TIKLAYARAQ QEYD OLUN VƏ PUL QAZANIN !

Bu yaxınlarda bu sistemlə daha çox pul qazanmaq tekniklərini göstərəcəm..

Dostlar buraya tıklayaraq indi pul qazanmağa başlayın ! Xaiş edirəm bu linkə tıklayaraq mənim refimlə qeyd olasınız..

Təşəkkürlər !

İnternetdən pul qazanın ! YOXLANILMIŞ

Dostlar hamınıza uğurlar !

Proqramlar telegramda

Dostlar ilk öncə hamınıza təşəkkür edirəm.Ondan başlayım ki, mən 2 il ərzində çox az iş ilə yaxlaşıq 300 dollar qazanmışam.Dostlar pul qazanmaq üçün ücretsiz kredi qazan bölümü var oradan seçirsiz məsləm Facebook Sayfa Begen orda deyilən səhifələri like edirsiz və bunun müqabilində sizə kredi verirlər.Və ya Youtube bölümündə video izləyərək,video like edərək..Ən çox istifadə olunan Site sörfdür.Sadəcə klik edirsiz və məlum saytda 20 saniyə olursuz və sizə kredi verirlər..Pul qazanmaq yolları çoxdur,lap çox..soruşun deyim..

Dostlarım PayPala olur göndrəmək ancaq.. PayPal ən yaxşısıdır..Mən də ondan aıram ödəməni..

Dostlar siz niyə alternativ yollara qaçmıız ki ? Hər gün bonus verilir mən 30 tıklamaya əlavə + 80 kredi alıram hər gün.Həm də dostlar, hər gün 200 kredilik Admin Görevi verilir.Onu edin.Lap asanlıqla 200 kredini al hər gün.Və ən əsas məqam Admin hər gün heç nə etmədən qazanacağınız kupon kodu verir.Yəni müəyyən saatlarda ilk 50 nəfərə tam 200 kredi verilir.Həm də Hər gün ! Mən cəmi 1-2 dəfə qaçırmışam.İşim elə bununla qazanmaqdır.sayta gir kupon kodunu al yaz qazan ! Bundan gözəl nə ola bilər ki ?

Vip üye olmaqla siz hər gün təkcə günlük bonuslar ilə heçnəsiz 1 dolar qazanırsız.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...