Jump to content
Forum Windows-az.com

Adobe Premiere Pro CC Şablonları

Recommended Posts

Salam dostlar. Mənə Adobe Premiere Pro CC şablonları lazımdı əgər əlinizdə aşağıda sadaladığım şablonlardan varsa, xahiş edirəm paylaşardız burada. Təşəkkürlər.

Toy üçün Şablonlar

Nişan üçün Şablonlar

Xına yaxdı üçün Şablonlar

Məzun üçün Şablonlar

Son Zəng üçün Şablonlar

Ad Günü üçün Şablonlar

Əlifba Bayramı üçün Şablonlar

Yeni il üçün Şablonlar

Novruz bayramı üçün Şablonlar

və başqa necə olursa olsun şablonlar.  :D  :rolleyes:

Şablonlar Adobe Premiere Pro CC formatına uyğun olmalıdır. (.prproj) formatında olmalıdır ki, üzərində işləyə bilim. Xahiş edirəm kimin əlində nə varsa paylaşsın. Çox vacibdir. İndidən təşəkkürlər...

Proqramlar telegramda

Her birinizə teşəkkür edirəm. Çox sağolun.

Karb10 qardaşım mənə Adobe Premiere Pro CC proqramı üçün şablonlar lazımda. Təəssüf ki, Adobe After Effects üçün olan şablonları Adobe Premiere Pro CC proqramında işlətmək olmur.

elit-katil qardaşım sənin göndərdiyin sayta da baxdım. Ordakı şablonlar pul müqavilində satılır.

Bu sayıtda bir çox PSD şablonları mövcuddur. Rusların saytında olar böyük ehtimal ki, amma təəssüf ki, Rus dilini bilmədiyimnən və ruslarla işləmədiyimnən axtardığımı tapa bilmirəm. Xahiş edirəm əlində 
Adobe Premiere Pro CC şablonları olanlar paylaşsın. Təşəkkür edirəm...

ACCOUNTANT təşəkkürlər. Mən bu kimi şablonlar tapa bilsəm saytımızda paylaşacam. Çünki internetdə demək olar ki tapmaq mümkün deyil. Bu sahə üzrə işləyən yazarlarımıza da bu kimi şablonları tapıb yükləmələrini xahiş edirəm. Bir daha təşəkkürlər...

ACCOUNTANT təşəkkürlər. Mən bu kimi şablonlar tapa bilsəm saytımızda paylaşacam. Çünki internetdə demək olar ki tapmaq mümkün deyil. Bu sahə üzrə işləyən yazarlarımıza da bu kimi şablonları tapıb yükləmələrini xahiş edirəm. Bir daha təşəkkürlər...

Dəyməz. Xoşdur. 

Yeni biri.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...