Jump to content
Forum Windows-az.com

Flaş kart (The reader is the leader) virusu

Vaxa

Recommended Posts

Salam.Qardaşlar mən burada olan keçmiş "Vahidov" profili olan istifadəçiyəm.

Demək başıma belə bir iş gəlib.Kompyuterə iş yerimdə nə isə virus düşüb.Hansı flaş kart qoşulursa o da həmin virusa yoluxur.Faillər öz-özünə kopyalanır .Biri yarlıq olur,biri orjinal.Bəzən hətda faillər itir.Ən əsası isə

{924aef10-45b4ad2b-976c-f29277608f6e } adı bir qovluq yaranır .

Qeyd: USB disk securty qoşmuşam,antivirusun bir necə növünü aktiv etmişəm,flaş kartları başqa kompyuterdə format edmişəm usb driver yeniləmişəm alınmayıb.Kompyuter Özü necə lazımdır işləyir .Anca bu hall USB və daxilindəki faillərdə baş verir.....

Proqramlar telegramda

mən yazdığım leksiyada qeyd eləmişəm axı antivirusun bir necə növü ilə yoxlamışam.Hətta Malwarebytes ilə də yoxlamışam

burda söyüş olmaz sən öz leksiyanı saxla özünə  . ikincisi mən aktiv et demirəm kampyuteri axtarışa ver eset lə də ola bilər əgər virusdursa antivirus tapar tapmasa başqa cür baxmaq olar

burda söyüş olmaz sən öz leksiyanı saxla özünə  . ikincisi mən aktiv et demirəm kampyuteri axtarışa ver eset lə də ola bilər əgər virusdursa antivirus tapar tapmasa başqa cür baxmaq olar

Söyüş yazmışam mən?Yazarsan mənə qardasin seni basa salacaq leksiya kime qalacaq

Söyüş yazmışam mən?Yazarsan mənə qardasin seni basa salacaq leksiya kime qalacaq

qardaşın sənə həyatı başa salacaq leksiyanısa sən yazmısan səni qəşəng başa salaram mən ama vaxdım yoxdu çənə vurmağa .

o ki qadı söyüşə mən demirəm ki söyüş söydün deyirəm sənin leksiya sözün hörmətsizliyin axırı olur ondan sonra söyüşə bənzər deyirəm olmaz mənasını da burdan oxu leksiya nə deməkdir

http://nedir.az/leksiya-nedir-leksiya-haqqinda

• 2 hafta sonra...
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...