Jump to content
Forum Windows-az.com

DLE Forum 2.6 üçün sablonlar

qladio2008

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Saytın teması yox forumun teması ? smile

Elə forum da saytın bir növüdür də.

Ki yenə də deyirəm. Sizin məntiqinizə görə mən, bizim serverimizdə host olunan istədiyim saytın forum temasını götürüb istədiyim adama verə bilərəm ?

Windows-az.com saytının sahibi deyiləm və sayt sahibindən icazəsiz girib FTP-dən onun temasını götürüb başqasına verə bilmərəm.

Miri, Hostinq satmağın 1 nömrəli qaydası odur ki başqalarının saytındakı heç bir şeyə onlardan xəbərsiz əl vurmayacaqsan. Yoxsa etibarını tez itirərsən.

Deyək ki qladio2008 axtardı, forumu üçün yaxşı bir tema tapdı, temadakı problemləri həll edib forumuna yerləşdirdi.

Sabah görsə ki o temanı mən ondan xəbərsiz onun serverindən götürərək başqasına vermişəm nə fikirləşər mənim haqqımda ?

İstəyəndə normal bir şey istə ki verə bilək də. Mən özümə belə DLE forum qurası olsam bu temanı işlətmərəm. Yan internetdən axtarıb taparam, Ya da Turaldan icazə alıb sonra işlədərəm.

İndi mən Turalla danışacam, Deyəcəm ki forumun temasını istiyirlər. Əgər desə ki temanı ver digər istifadəçilərə, Elə kim istəsə ona verəcəm temanı.

Dediyin qarşılıqlı kömək məsələsinin də heç əlaqəsi yoxdur. Temanı məndən istədiyin vaxt onsuz da qarşılıqlı kömək eliyirdin də. Onda vermişdim ki ? Sadəcə Turalla əlaqə saxlayacağdım ki icazə verir mi deyə. O da alınmadı. Əlaqə saxlaya bilmədim. Ancaq imkan olan kimi danışacam.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...