Jump to content
Forum Windows-az.com

Iki Başlanğıclı Portable Hazırlamaq

Axellis

Recommended Posts

Herkese Salamlar,men iki baslangicli portable hazirlamaq isteyirem

Bele deyek:winrarda portable edende bir fay basladilir

ancaq men bele istemirem,yani ele portable duzeltmek isteyiremki 1 ci bu proqram yazilsin,sonra 1 ci yazildiqdan sonra 2 ci proqram yazilsin sonra proqram baglansin

Anladiniz?biraz qeribe yazdim,

Proqramlar telegramda

Nicat, Winrar-la oların hamısın seç, sfx et. Sonra portable proqramı necə hazırlayırlar eynən o əməliyyatları et, amma run after extraction-da o faylların adın bir-bir yaz,beləcə o faylların hamısı açılmalıdır (bunu özüm yoxlamamışam,unattendedlərdən ağlıma gəldi deedim yazım bəlkə işə yaradı) ..

Sekilde Dediyim Kimi mene Ele lazimdirki,1 ci bu fayl yuklensin sonra o birsi fayl yuklensin,sekilde gorduyunuz program files zad da olarin bir parcasidi

Elinin Dediyi Kimi Cmd Ile Etmek olar

gerek cmd de kodlari tapmaq lazimdiki,1ci 2ci faylari ozu qossun,sonra portable etmek olar,

Netde axtarim Gorum ne tapiram,cmd ye aid

Usaqlar Fayllar msi formatindadi,yaxsi lap deyekki unanted etdik bes nece edecemki iki faylda qosulub yuklensin,cmd ile etmek olur,amma kodlari yigmaq lazimdi,yadaki bele bir sey eden pro varsa onunla etmek olar

Usaqlar Cox Sagolun,

Esasda Terlan,Sen Deyen Kimi Eledim,Alindi,354 mb fayl 68 mb oldu+hamsi 1 1 quruldu,indi unanted edecem,amma bu proqramlari usff e saldim,parametr olaraq N/A Gosterdi,Duzdu Goresen?

ve birde nece ede bileremki hec kim hazirladigim arsivi aca bilmesin,yani acanda parol istesin,amma proqrama girmek olsun

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...