Jump to content
Forum Windows-az.com

Online İstifadəçilər

qladio2008

Recommended Posts

Salam dostlar menim indiye qeder DLE ile hec bir problemim olmayib..ama indi var...Belke siz bilesiz..Online istifadecielr modulu saytima qurmusam.ancaq burda bele bir problem var..osnovnoy..yeniki lap esas statuslardan basqa hansi statusu aciramsa.. ona admin panelden rengde verirem..lakin ele eyni formada qalir..bunu bildiyim qederi ile cssde deyisirleer..onuda yoxlamisam ama olmayib...test ucun oz saytimi ve bir sayti size deyirem baxin...

menim saytim

Proqramlar telegramda

Bratlar Whoinle ile dle online modulu arasinda 1 2 ferq var,beleki whoonline modulu daha sade ve daha asand qurulur.,problem cixmir demek olar,amma useri sekilli gosterir,windows-az kimi sayta serfeli deyil,eyni anda saytda 60 70 adam olarsa onda modul cox uzanir,

Dle online modulu problemli moduldu,qurulmasi cetindi,cox adam o modulu qura bilmir,yadima gelir,dleni teze oyrende belke 2 ay ne qeder eledimse o modulu qura bilmedim,axirki oyrendim,Online modulu daha az yer tutur,Deqiqlikde yaxsidi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...