Jump to content
Forum Windows-az.com

Tema yazmaq

Guest Rovshan12

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

... bilirsən qardaş, tema 1 də o vaxt işləmir ki,windows serverdən bağlanır....onda ekran qaralır....amma sən deyirsən ki, səndə temalar klassik formada işləyir.bu o deməkdir ki,windowsun tutulmayıb...əgər sən windowsu update etsən,nəzərə alsaq ki,işlətdiyin windows qeyri-qanuni lisenziyalı versiyadır,onda windowsun bağlanmaq təhlükəsi artır....

.... 1 versiya da yadıma düşdü...mod olunmuş versiyalarda bəzi funksiyalarda dəyişikliklər də olur...yəni hansı funksiya söndürülə də blir....

.... nəzərə alsaq ki,çox da təcrübəli user deyilsən,update etməsən laxşıdır....

... yenə də etmək istəsən... panel upravleniya,oradan da çentr obnavleniya windows bölməsinə girə bilərsən.....

yox update zad istemirem. Vista Home Premiumdur-dostumda. Onu yeniden format edim Vista ultimate-ye. onda belke alinar. Ola biler (cox guman ki) belay

Uxtheme Pacth proqramini yukledim, amma islede bilmedim. (setupunu tapmadim arxivden)

mene hemin proqramin normalniy yukleme linkini verseydiz ela olardi. (eger mumukunse)

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...