Jump to content
Forum Windows-az.com

Club Timer

Huseyn.

Recommended Posts

Menim ucun ferq elemez. Ki mutleq club timer olsun basqasi olsada olar. Amma proqramin sayesinde gerek admin istifadecinin kompuna istediyi vaxt gire bilsin ve istifadecinin ne elediyini gorsun. wink

Men Club timeri qura bilirem defelerle qurmusam amma. Nese bu şirketde alinmir ola bilsinki. Xablar çoxdur çoxdur. İndi nece ede bilereki ? Basqa proqram var yoxsa ancaq club timer ile aliniar?

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Deməli şirkətə quracaqsan.Sən Nəzaret proqramı istəyirsənsə mən sənə ən gözəlini təqdim edirəm. radmin administrator 2.2 .Həm idarə edə bilirsən kompu həmdəki baxa bilirsən nəzaret yəni.İstəyirsənsə bu proqramın dərsliyini yükləyim istifadə elə ???Clubtimerdense bu proqramı məsləhət görürəm smile

• 4 hafta sonra...

Amma yanılırsan mən bugun yoxladım alınmadı sən dediyin Məndə ClubTimeri Yaxşı bilirəm.Sən get yoxla gör alınacaq..o zaman alınırki Siftədən Club Timer Proqramını Client KOmpyuterlərə və Serverə düzgün qurmalısan..İndi Aliyev-1985 nə qədər eləsə sən dediyin Lan məsələsi problemini həll edə bilmiyəcək 100 faiz deyirəm smile

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Brandmauer özündə kompleks şəkildə proqram təminatı cəmləşdirir ki, bu da komptüterə internetdən və lokal şəbəkədən daxil olan bütün məlumatları yoxlayır və proqramın sazlanmasından asılı olaraq bəzi məlumatları kompüterə buraxır, bəzilərinə isə qadağa qoyur.

Brandmauer kompüteri internet və lokal şəbəkə vasitəsilə gözlənilən xakerlərin hücumundan və zərərli proqramlardan qoruyur. Brandmauer tam əksinə olaraq sizin kompüterinizdəki zərərli proqramları da lokal şəbəkəyə qoşulmuş başqa kompüterlərə daxil olmağınında qarşısını alır....

...bu funksiyan; panel upravleniyadan brandmauer windows bölmısinə gəlməklə söndürə bilərsən...

...clubtimer-ə gəldikdə isə sözün düzü qurmamışam ...yəni mənə lazım olmayıb...heç istəyən də olmayıb ki,bir test edəm...odur ki,məncə vüsal göstərdiyi yolla rahat qura bilərsən...

...amma proqramsız lokal şəbəkənin istənilən növünü qurmaqda kömək edə bilərəm...

Mehdi qaqaş CLUBTİMER i yazmışdım kompüterə ... Vüsalın dediklərimi kimi etmək istəyirəm , silirem CLUBTİMER - i təzəden yazıram CLİENT proqramı açılmır elə hey yazır ki all read started . Başqa cür necə edə bilərəm ki yaxudda silə bilərəm ki CLİENT açılsın və mən orda ADMİNSTRATOR - un İP si qeyd edim

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...