Jump to content
Forum Windows-az.com

Notebook’da LAN ADSL interneti WiFi ilə paylamaq

senedeqalmaz

Recommended Posts

Hər birinizə Salamlar. Hər birinizin ilk növbədə bayramınızı təbrik edirəm...

Çox gözəl işdir bu yazılanların hamısın oxudum çox xoşum gəldi. Məndə-də modum Wi-Fi -sizdir əziyyət çəkirdim elə modemi dəyişmək istəyirdim.. Sizə belə bir sual verim. Məndə 2-kompyuter var biri notebook-dur biride personalni (Stol üstü) mən modemi Lan-la Stol üstü kompyuterimə qoşub proqramı ona yazıb Notebook-dan Wi-fi li istifadə edə bilərəm? Zəhmət olmasa bunu cavablandırardız.

Proqramlar telegramda

http://www.connectify.me/hotspot/?utm_expid=22708698-14&utm_referrer=http%3A%2F%

2Fwww.connectify.me%2F

bu proqrami yukleyin daha sonra ozunuz goreceksiz cox sadedi ad yazib parol qoyun ve internet drayverinizi secin. sonra istediyiniz qeder cihazdan daxil olun wifi ile isledin interneti

men evvel bele isledirdim wifi modemim olmayana qeder lan sunur notebooka internet verirdi,mende telden wifi ile internete daxil olmaq isteyirdim , notebooka bunu yazdim, notebookda oz novbesinde oz wifisi ile interneti payladi

...fiko_89 , mən göndərən versiyada saatın yanına 2 icon düşür...raboçi stola da 2 yarlıq düşür...1- dalğa o biri alov şəklində...sənə dalğa olan lazımdır....onu açıb işlədirsən...

...aktivasiya qaydası da içərisində var...

...Nazim111 verən versiya lite versiyadaır...

...mən verən pro versiya...

...hansı daha rahatdırsa,onu işlət...

yox lite versiyada sadece 3-4 funskiya yoxdu,sene ve ekser istifadekilere wifi paylamaq lazim olur oda litede var,qalan funksiyalar meselen kim qosuldusa senin notebookdan payladiqin wifiye hemin cihazin icine daxil olmaq, yaxud hemin cihaza vaxt qoymaq flan, bele funksiyalar qoyublar pulla satirlar. hec kime lazimd olmur mence. lite islet vaxt flan yoxdu omurluk islede bilersen

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...