Jump to content
Forum Windows-az.com

Rəqəmsal Televiziya

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salamlar hər kəsin günü sabahı xeyr olsun... Məndə evdə rəqəmsal yayımlı TV var ama onda nədənsə kanallar azdı... Yəni eşitdiyimə görə hardasa bu ilin əvvəllərindən deyilmişdi ki rəqəmsal yayımlı tv -lərdə kanallar artacaq məndə elə demək olar ki artıq 1 ildən çoxdu ki 12 kanaldı ama yaxınımda olanların tv -lərində 15 kimisindədə 18 kanal var bu nədən ola bilər? Tez-tez poisk -də verirəm yenə həmin şey olur... Tv Samsung 1080p Full HD 5 series

22062013044.jpg

Proqramlar telegramda

qardaş mən bilən o aparat adi tv -lər üçündü yəni əlavə blok kimi qoyulur ama bunun özündə var sıfravoy kanallar sadəcə azdı bilmirəm bəlkədə kodunu dəyişmək lazımdı... Mən həmişə 37 ilə axtarış edirəm...

mayak18

tezliklər deyəndə məndəki tv -də həmişə kanallar bu cür olub yəni kodla ruçnaya nastroyka edirəm özü hamısını tapır...

Afiq İsgəndərov,

qaqaş vallah belə baxanda bizimkinə heç antena lazımda deyil nəyə görə? ona görəki o kabelin ucluğu vare şteyker kimi tv -yə taxılan hətta mən onunlada tuta bilirəm sıfravoy kanalları özüdə təmiz ama problem indi nədədi sadəcə artım yoxdu... azəri kanallarıdı birdə ruslardan ORT türklərdəndə KANAL D, TRT 1...

Həsən İldırımov

anladım səni qardaş məndə elə bayağ ona görə dedim ki biz işlətdiyimiz tv -lər üçün onlara ehtiyyac yoxdu...

sahin666

onda mən yatmışam :fellow: buna görə internetdə nə qədər axtarış etdim heçnə tapa bilmədim... adətən belə şeyləri internetdən bilmək olur ancaq mən tapa bilmədim...

Həsən İldırımov

1 sual verim sənə... sən həmin o aldığın aparatı qoşmusanda tv -yə indi onun üçün sən hər ay pul ödüyürsən ?

Həsən İldırımov

Çox sağol bu ətraflı məlumata görə... Sən qoşduğun tv hansılardandı qardaş o əvvəlkilərdən yəni 54 ekran pultlu tv -lərdən məndə evdə ondanda var... Sadəcə deyilənlərə görə iyul ayının 1 -dən öz kanallarımızda bağlanacaq ona görə bunun üçün də indidən tədarük görmək istəyirəm... Amma bişey də marağlı qaldı mənə ki görəsən bu 82 ekran tv -dən kabellə sıfravoy kanalları digər tv -yə ötürmək olar ya yox??

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...