Jump to content
Forum Windows-az.com

İnternetin tez-tez atması

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salam dostlar mən bir ara bir mövzu açmışdım amma orda kimsə mənə internetin tez-tez atmağı ilə bağlı nömrələr vermişdi mənə həmin nömrələr lazımdı provayderi şikayət etmək üçün məndə hər gün demək olar internet atır telefon xəttindən deyil gəlib yoxlayıblar zəng eliyirəm 155-ə deyirlər yoxlanışdadı sizin nömrəniz üstündən 5-10 dəq keçir düzəlir amma hərdən də elə olur saatlarla bunu gözləməli oluram... bu problem artıq məni boğaza yığıb...

Proqramlar telegramda

Salam. Test etməsən problemin nədən yarandığını bilə bilməz və onları buna görə günahgar saya bilməzsən.

1. xəttini və slitteri yoxla. Mümkünsə ev tel ayır yoxla ve splittersiz yoxla.

2. modemi dəyiş yoxla. yaxud formatla yenidən nizamla.

3. modemin kabelini yoxla. wi-fi varsa onunlada yoxla.

Bunları et sonra zəng vur dərdini de onlarda bilsinlər nədir günah özlərinindi yoxsa sənin cihazının yaxud kabelinin.

Zairov , Mövzudada qeyd etdiyim kimi telefon üçün ana xəttini yoxlatdırmışam usta gəlib hərşeyə baxıb özüdə şunurlar bizdə ikiyüzlü qara şunurlardı yəni yaxşılarından bu bir yana... Qaldı ki modemə modemi mən təzə dəyişdirmişəm karopka qarışıq splitteri şunurları fılan hamısı üstündə Tp-linkdi 4 port... Telefonda evdə 1 ədəddi telefonuda təzələmişəm şunuru ilə bir yerdə... Yaxşı əgər sən dediyin kimi problem provayderin üzərində deyilsə bizim evdə və ya modemdədisə bəs niyə mən servis yerinə zəng eliyəndən sonra bu öz-özünə düzəlir ? bu düzəlmiyədə bilər axı... Bilirəm ki provayderlikdi...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...