Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7-də admin parolu sındırmaq

yustas

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

heee,evvelce deyim ki,ozu yixilan aqlamaz :fellow: ,elbette bu zarafatdir qardas.senin parolunu sindimaq lazimdir,bunun ucun proqramlar var.konkrekt olaraq o proqramlarla islememisem,amma insallah burda olan qardaslar yardim eder.youtubede ve googlede bu haqda arasdira bilersen

bu proqramla admin parolunu sifirlaya bilersen,youtubede buna aid videolar tapsam qoyaram

burdan yukle

burada baxa bilersen,oxu nece edirler ele et

...cd/dvd-ni seçmək deyəndə ki,onun üzərinə gəlməklə deyil.həmin menyuda onu 1-ci olaraq qoymaq lazımdır....sonra f10-la yaddaşa verib çıxırsan...

....düzgün qoyulanda peezaqruskadan sonra heç nə etmirsən.avtomatik cd/dvd-ni oxuyur...press any key yazır....istənilən knopkanı basırsan vəssəlam...

sen diyen kimi de eledim kamran f6 birinci etdim sonrada f10 la yaddasa saldim f12 ylede cd dvd secdim yenede olmadi

kamran dskle nese yaza bilmeyecem bes cmd yle nece edim usb ye sistem yazm iso nu windows 8 i proqramnan test windows acmiwam proqramlar islemir adminstator isdeyir ona gore cmdyle yazmaq isdeyirem basqa komp yoxdur

...bu windows 7 bölməsidir...windows 8-ə sistem yazmaq üçün xüsusi bölmə var...mövzunu orda açıb davam etdirə bilərsən...

...aşağdakı linkdə FlashBoot.2.2c versiyanı yerləşdirmişəm...bu versiya ilə windows 8-i flaş karta yazmaq olur...windows 8 üçün də funksiya var...

...bu linkdə digər proqramlar da var...aşağdakı linkə keçid al ,ya da windows 8 bölməsində suallarını ver...əgər windows 8 yazacaqsansa...

http://forum.windows-az.com/topic_4233/6

...səndə hər şey yarımçıq qalıb...admin porolu qırmaq da alınmayıb...boot menyudan da diskə girə bilmirsən...flaş kartda da hazır sistem yoxdur...başqa kompyuter də yoxdur...

...əvvəl-axır bunu düzltməlisən...odur ki,çıxış yolu kimi başqa windows 7 dvd diski ilə yoxla...windows 7 yaz..problemin həll olunsun.8-i sonra yazarsan...başqa windows 7 diski tapmaq olar məncə...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...