Jump to content
Forum Windows-az.com

Anlaya bilmirəm :(

AliZairov

Recommended Posts

Hamıya salam. Əvvəlcədən deyirəm sonra narazıçılıq olmasın. Bağışlayın amma məni ban edilsəm belə bu sözləri deməliyəm.

Gün ərzində 3 4 forumda gəzinirəm, baxıram, düşünürəm. Mənə çox maraqlıdır ki, insanlar niyə belədir. Dəfələrlə şahidi oluram.

Sizə sual verirəm.

- Niyə zərər verici proqramlar, saytlar axtarırsınız?

- Niyə vaxtınızı bilik öyrənməklə deyil boş-boş işlərlə keçirirsiniz?

- Niyə boş-bo saytlarda keçirirsiniz? Chat, Facebook, Mail.ru və s. 80% elə belə yetim-yetim deyə-deyə.

Belə olmaz axı. Başa düşürəm elə bir dövrdə yaşayırıq texnika inkşaf edir. Yeni həvəssiniz. Amma belə olmaz. Çox forumlarda elə bu forumdada görürəm. Google axtarışa məsələn sayt sındırmak, chat sındırmaq, mail sındırmaq və s. yazsanız gələn nəticələrdən görəcəksiniz daha çox axtarılır. Bu gün internetlə tanış olub sabah gic-gic zərəzr verici işlər üçün axtarış edir. Bilib-bilmədən yazıb doldururlar forumlara. Sayt sındırmaq, vifi sındırmaq, mail sındırmaq və s. Sizə diyirəm Ağıllı Olun. Yetişkin adamlarsınız. Boş işlərin ardınca getməyin. Gedin sənət öyrənin. Belə Sayt sındırmaq, vifi sındırmaq, mail sındırmaq və s. axtarırsınız bunun əksi üçün variantlar axtarın. İnsanlara xeyriniz dəysin. Özünüzüdə inkşaf etdirin. Bu qədər.

Qeyd: Yuxarıda yazdıqlarım şəxsi fikirimdir. Bu qədər.

Proqramlar telegramda

Ali əvvəla Aleykum SALAM ama qaqaş məsləhət vermək sənin işin deyil heç kim özünü heç kimdən ağıllı hiss etməsin bu özümədə aiddir hərənin öz yolu var sənə bunu deyə bilərəmki mənim indi Web Master olmağımın səbəbi elə çat sındırmaq və ya sayt sındırmaqla başlayıb çox araşdırmışam nəticədə sayt sındıra bilmirəmsə məndə sayt yığaram deyib başlamışam hamı bir gün sonra doğru yolu tutur həmçini hazırda programmer olmağımın səbəbi illər öncə mail sındırmaq üçün dərslik axtarırdım və belə nəticəyə gəldimki mail sındıram proqramı özüm öyrənib yığa bilərəm və hazırda bu işi sevdim və sonda özümdə proqrammerliyə marağımı artırdım yəni sənin o çat sındırmağı və sayt sındırmağı pis qəbul etmən mənim və mənim kimilərin millətə xeyr verməyinə gətirib çıxardır sən o işlərə qarışma hər kəs öz yolunu özü bilib seçir ümid edirəm anlayışla qarşıladın uğurlar !!!

Duzu bu movzunu facebookda gördüm ) Hər bir insanın öz fikri və necə deyərlər maraq dairəsi var...Necə deyərlər Zövqlər müxtəlifdir... Zairov qardaşımızda öz fikrin bildirib.. yenədə çox sağ olsun.. Məncə indiki zamanda hərə özü maraqlandıgl sahə üzrə öyrənir..İnternet vasitəsi ilə...

Buda mənim fikrim... :wink:

Zairov qaqashdin dediklerine qatilirem sexsen ozumde ele seylere bas qoshmusham xususende mail.ru nu sindirmaq baresinde ve alinibda hetda pulla da qirmisham ammaki xeyrini gormedikde vaz kecmishem ziyan vermek seytana mexsusdu elede ona qalsin ziyanliq calishaq yaxsi seyler edek ALLLAH hamizi xeyire calashdirsin ...amin...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...