Jump to content
Forum Windows-az.com

2014 Forum Admini Müsabiqəsi

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

SALAM heyyət bildiyiniz kimi 2013-ün 2 ci yarısında yəni İyun ayında saytda Forum Admini müsabiqəsi keçirilmişdi 5 user Forum Admini statusu almışdı ama sonradan onlardan 3-ü statusundan azad edildi səbəbi isə artıq status aldıqdan sonra forumla maraqlanmaq deyə heçnə qalmadı və son dövürdə 2 Forum Adminidə aldıq sayta biri Elit-Killer (Şahin) qardaşımızdırki şəxsən mən onun işindən çox razıyam vəzifəsinin öhtəsindən yetərincə gəlir və son günlərdədə Röyal qardaşımız mənim diqqətimi özünə çəkdi və onada Forum Admini statusu verdim ama bu bizi qane eləmir Fuad və Faiq qardaşlarımızda sayta nəsə gec gec daxil olurlar son vaxtlar saytın işlərinidə bizdə çatdıra bilmirik necəki forumdada son bir neçə ayda özbaşınalıq yetərincə özünü ələ alıb kim kimədi nəbilim Forum Adminini təhqir edirlər hamısı mənə şikayət qismində daxil olub bu qərara gəldimki Tural qardaşımızlada məsləhətləşib 2014 cü ilə yeni Forum Adminləri alaq ama bnu əvvəlkilər kimi müsabiqə yolu ilə olacaq necəki mənim zamanımda Moderator müsabiqəsi var idiki Tanner (mən), Axellis (Nicat), Aqil, qardaşlarım müsabiqəni uğurla başa vurduğumuz üçün Vüsal qardaşımız bizə Moderator statusu vermişdi çox sağolsun Vüsal onada dərin minnətdarlığımızı bildiririk mənim hazırda Sayt Rəhbəri olmağımda Vüsalın və Delphi7 (Kamran Murquzov) eks Sayt Rəhbərinin rolu böyük olub onlar mənə Moderator statusu verməsəydi oqədərdə diqqətdə olmazdım sanıram və son nəticə olaraq Tural qardaşım Baş Redaktor 2 ay sonra isə Sayt Rəhbəri statusu verdi hər birinə minnətdaram hazırki müsabiqəmiz isə Turalında razılığın alım tezliklə başlayacaq və kim Forum Admini ola bilər bu mövzuda istəyini bildirsin.

Əsas məqsədimiz isə köhnə istifadəçilərin statusun alıb yei istifadəçilərə imkan tanımaqdır

Gələk əsas məsələyə Forum Admini nələr etməlidir ???

1. Gündə ən azı sayta 3 dəfə daxil olmalıdır və heç olmasa toplamda ən azı saytda 2 saat vaxtın keçirməlidir,

2. Açılan hər bir mövzuya diqqət etməlidir və sayta daxil olduqda mövzuları yoxlamalıdırki kimsə qaydaları pozub ya yox,

3. Yeni istifadəçilərin açdığı səhv mövzulara xəbərdarlıq etməlidirvə mövzuya düzəliş etməlidir,

4. və ən önəmlisi özü forumdan problemsiz istifadə edə bilən istifadəçi olmalıdır özü səhvə yol verəndən Forum Admini çıxmaz.

Bu şərtlərimizi qəbul edib vəzifəsinin öhtəsindən gələ biləcək istifadəçi varsa buyursun.

Forumda yeni qanunları əlavə edəcəm tezliklə yuxarı sarı şeritin içinə ama hələki bunu deyimki bir istifadəçiyə 1-2-3 dəfə xəbərdarlıqdan sonra yenidən səhvə yol verirsə həmin istifadəçinin mövzusunu direct siləcəksiniz qoyun qalsın köməksiz Kamran qardaşımın sözü olmasın bizdə yetərincə əziyyət çəkirik köməklik göstərəndə bari mövzularınızla bizi yormayın bu qədər uğurlar !

Proqramlar telegramda

Azər qardaş çoxsağol əla olardı mən gündə 3 dəfə daxil ola bilmərəm gündə 3 saat ola bilərəm axşam saatlarında işdən gələndən sonra amma 1 gündən 1 ən azı 6 saat olacam saytda belə olar mümkündürsə?çünki 1 gün 1şdə oluram 1 gün evdə.bundan sonra da özümü daha da doğruldacam.

Tanner(azer)qaqash lahiyede ugurlar qaqash birde bele bir meslehet deyim fikir deyim yeni istifadeciler forum qaydalarini bilmir ve coxuda yeri hardadi onu bilmir men bu saytda2010 cu ilden varam cox sey oyrenmishem ve azaciqda olsa oz bildiyimide oyretmiseh ve men 2011 axiri bilmishemki forum qaydalari var ve riyaet etmeye bashlamisham sizlerden xaishim yeni ve kohne butun isifadecilere forum qaydalarini SM ile gonderesiz cunki sm gelende ilk sehfede gorsenin ona gorede istifadeciler biler ve ozbasinalig olmaz eyeroxudunuzsa tesekuredirem :)

Yeni Ili ve Hemreyliy bayrami munasibeti ile tebrik edirem butun heyyeti

Azər Lap yaxşı fikirdir məncədə. İnşallah ən layiqli userlər öz yerlərini tutar. Gün ərzində isə mən bu saytda 10-11 saat oluram. Forum bölməsində əsasən helədə çox olmuram. Ancaq saytda xəbər baxımından dəstək oluram və olacamda.... Butun userlərimizə sayta fəaliyyətlərində ugurlar arzuluyuram...

Azər yeni işində, yeni layihəndə sənə uğurlar diləyirəm... İnşallah layiqlisi seçilər... Məndə öz adımdan onu deyim bu son vaxtlar (bir neçə ay) forumda çox az-az oluram o da bəzi işlərimlə əlaqədar vaxt edə bilmirəm... Yəqin ki məni düzgün başa düşərsiz hər kəsə uğurlar...

Salam qaqaş mən olmaq istərdim və başa düşürəm ki məsuliyyətli işdi. . . Məndə bu forumda əlimdən gələni eləmək istəyirəm. . . Daha dəqiq bilmirəm olacam yada yox olmasamda yenədə mən burdayam elə səndən başlamiş çoxunuz mənə kömək etmisiniz... Hamınıza Minnətdaram... Tanner qaqaş Tezliklə seçin moderatoru...

Zakatala Qaqaş bu çox məsuliyyətli işdir tanımadığımız adama bunu tapşıra bilmərik durub acığa bütün mövzuları silə bilər 7 illik saytda alt üst olar sən hələki yenisən özünü doğrultsan forumda aktiv olsan mövzularında diqqətli olsan biz ildə müsabiqə təşkil edirik bəlkə onda nəsə eləmək olar bizə ən azı saytda 8-9 ayı keçmiş aktiv iştirakçılar lazımdı

men Vallah ozumu mesuliyyetli hiss edende narahat oluram,amma ki,Azer yuxaridaki qaydalara oz fikrimi yaziram amma heqiqetleri yaziram...

1. Gündə ən azı sayta 3 dəfə daxil olmalıdır və heç olmasa toplamda ən azı saytda 2 saat vaxtın keçirməlidir>>>>>men ki,internete girdim bu sayta neinki uc defe girmirem,mende hemise bura aciq olur tez-tezde baxiram.calisib teze movzulara baxib yeni sey oyrenmeye calisiram

2. Açılan hər bir mövzuya diqqət etməlidir və sayta daxil olduqda mövzuları yoxlamalıdırki kimsə qaydaları pozub ya yox>>>>bunuda mence admin olmadan etmek olmaz,yeni adi user movzuda yoxlamaa apara bilmez...

3. Yeni istifadəçilərin açdığı səhv mövzulara xəbərdarlıq etməlidir və mövzuya düzəliş etməlidir>>>>buda cetin is olmaz mence...

4. və ən önəmlisi özü forumdan problemsiz istifadə edə bilən istifadəçi olmalıdır özü səhvə yol verəndən Forum Admini çıxmaz.>>>>>men sexsen bu saytda teze-teze olduqda sehvler buraxmisam,amma indiye qeder sayta XEBER yerlesdirmemisem...

P.S men hemise demisem,indide deyirem ki,bu sayti ozume muellim hesab etmisem.yeni bu forumda istirakim en cox ozumun neyise oyrenmek meqsedim olub,eyni zamanda burdan oyrendiklerimi bezi qardaslara da bacardiqim qederi ile oyretmeye calismisam(kimise oyretmeyim cox az olub)Yeni men admin olmaqdan eslen boyun qaciriram,amma eger Azer sayta yardima ehtiyacim olarsa men hemise burda oluram,ve bundanda sonra burda olacam...

Elnur senin dediyin o qanun vare XƏBƏR haqqında forum admininin xəbər yerləştirməklə heç bir əlaqəsi yoxdur yerləşdirədə bilər yerləşdirməyədə və mövzu yoxlama gələndə bunu Forum Admininə tapşırırıq biz onsuzda yoxlayırıq bəs deyirik axı Forum ADMİNİ köməkliklərinə görədə minnətdarıq

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...