Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows Update Yeniləmə problemi

Azer Muradov

Recommended Posts

Evvala hərkəsə salam. Movzuya keçərək demək istəyirəmki, Mənim fikirimcə Windows yeniləmə vacibdi ama lazimsiz yeniləmələrdə olur və çox yeniləmələr edildikcə sistem ağırlaşır və komputerdə donmalar olur və bu məndə baş verib. problemə gəldikdə isə bildiyimə gorə bu yeniləmələri ləğv etmək üçün proqram var ama mən bütün yeniləmələri ləğv etmək istəmirəm. düzdü indi deyəcəksizki niyə googldə axtarıb tapmırsan və yaxudda burdaş. düzdü proqram çoxdu lakin mənə etibarlı proqram lazimdir. və bu barədə bilən şəxslərdən xaiş eger windows abnavlenniyani istek uzrə tək tək seçərək silmək və belə funksyalı proqram bilən varsa koməklik edərdi varsa linkin yoxsa adin verə bilər əvvəlcədən təşəkkürlər

Proqramlar telegramda

RΣD DΣMθN cox sagol ama bunu bilirem, hemdeki obnavlenniya o qeder coxduki mene ele gelir bu yolla silmek birgun ceker buda atmenit yoxduki iwareliyesen. men varsa proqramla isteyirdim. adeten googldada axtarib yuklemekde el vermir coxsu giydirmedi. ama yenede twk cox sagol yavaw yavaw belenkimic ederik

Elit-killer bundan sonra Isallah ele edecem, bunu Programi yazanda sehfen obnavlenniya gedib hamisi. cox sagol . birdeki movzunu deyirsen bununla 2ci defedi, eziyyet olmasin bawa salardin bizde sehf etmezdik. orda movzu bawliqi var birde digeri onu deqiq bilmirem

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...