Jump to content
Forum Windows-az.com

Dvd-yə boş disk qoyub tv zapis etmək?

Aylin

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Aleykum SALAM olur qaqaş mən ovaxtlar almışdım iki ədəd LG DVD Rec yazılır deyəsən təxmini bilmirəm sən player satılan yerlərə get deki mənə zapisnoy DVD lazımdı diskə yazmağa sonra al gətir baha olur yəni mən 2005-2006 cı illərdə hərəsin 500 AZNa almışdım indi düşər biraz hardasa azı 200 AZN olar daha sonra qoş TVyə sonra boş DVD disk yerləşdir REC vur yaz daha sonra menyudan diki finalizer edirsənki başqa DVDdədə göstərsin yoxsa ancaq həmin DVD göstərəcək həmin zapisi

bu dediyiviz dvd playeri hardan tapa bilerem dəqiq yeri məndə olan dvdnin mikrafonu var usb flash kart yeride var flash kartın özüdə amma flash kartı kamputere qoşuram açılmır yeni almışam 1 hefte olar nəsə sehv edirem belke mikrafonu nece işlədə bilərəm karoki disk nədi ?

dexli yoxdu ama buna baxin telefon kartlari nece hazirlanmasi

Əgər yüksək keyfiyyət əldə etmək istəyirsinizsə onda Tanner-in məsləhət bildiyi playeri və yaxud daha yaxşısını almalısınız.

Flaşkartın işləməməsinin səbəbləri müxtəlifdir.Bu komputerdən, fləşkart-dan və s. ola bilər.

İstənilən cihazda "User guide" yəni istifadə kitabçası var ordan daha ətraflı məlumat ala bilərsiniz.

Əgər bizlərlə nə isə maraqlı bir şey paylaşmaq istəyirsinizsə onda səlahiyyətli şəxslərdən- Baş Redaktor, Forum Admini, Sayt rəhbərləri-dən yardım alıb qaydaları pozmadan edə bilərsiniz.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...