Jump to content
Forum Windows-az.com

Saytdan uzaqlaşdırıldı !

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Ismarıc silindi xəbərdarlıq əlavə edildi.

Amil xahiş edirik yeni qaydaları birdə oxuyun

20.) Xahiş edirik öz dilimizə hörmət məqsədi ilə və mövzunun dəqiq anlaşılması üçün mövzulara yazılan cavablarda Ç,Ə,Ğ,I,Ö,Ş,Ü hərflərindən istifadə edilsin, əks halda yazılmış cavab silinəcəkdir.

Ağıllı xaker deyil kimdisə çünki bir defe Türk saytlarının birində chat otağım vardı gəlib orda söyüş söyüb istifadəçiləri qaçırdırdılar türklər sonradan onların başına İP dəyişən proqramla elə oyun açdım ki neçə il mənim X-Missiya nikimi unuda bilmədilər o sayt sonradan bağlandı. Azərilərdə xaker azdır narhat olmayın ))

Amil sən niyə xəbərdarlığı özün ləğv eləmisən ? bu saytda kim öz başına hərəkət edirki ? dostuq aramızda xətir hörmət var deyə mən sənin hərəkətinə keçən dəfə göz yumdum belə olmaz axı səbəbini açıqlaya bilərsən zəhmət deyilsə ? bunuda unutmaki yaxşı web master olandan sonra nəinki İP dəyişən proqramla heç neylə sayta girə bilmərsən sənə bunu mən zəmanət verirəm çünki sənin kompyuterinində bir İPi var unutma mən özümdə Web Masterəm gərəkki kompyuteridə dəyişəsən

Tanner, əziz Dostum mən saytda heç bir əyər əksik hərəkət etmirəm.mövzuya şərh yazıram. Birdəki sən webmaster ola bilərsən mən isə İT Şəbəkə Administratoruyam. Şəbəkə və İP mənlikdir həmçinində bu sahə mənim ixtisasımdır. Türkiyədə twitter və youtube baglamışdılar Şəbəkə Administratorları isə VPN şəbəkə vasitəsilə youtube və twittere girə bilirdilər.Özüdə Türkiyənin ümümi bütün provayderlərini blok eləmişdilər bilirsen bu nə deməkdir yəniki türkiyədə 10-dənə kompyuterin olsada heç birindən girə bilmərsən. Kompyuterdə İP olmur modemdə olur İP-onuda dəyişərək istədiyini etmək olar.Ancaq bəzi məlumatlarda var onu qeyd etmirəm onu etsən girə bilməz heç bir istifadəçi.Məni danışdırıb sirləri məndən alma :))))))) :wink:

Amil sən şərh yazırsan məndə bu saytda qayda qanun təmsilçisiyəm unutma və birdə sən deyəsən mənim və mənim bacarığlarımı yaddan çıxartmısan unutma sən İT Adminstrator ola bilərsən ama o İT şəbəkələri yaradan isə elə Masterlərdir mən kodlamanan istənilən bazanı dağıda bilərəm və ya istənilən bazanı qura bilərəm bu mənim üçün asan olan bir şeydir İT sahəsi ilə fərəhlənmə mənimdə İT sahəsi üzrə bacarığım yetəricədir mən səndən İT sahəsinə aid link istəmişdim ama sən vermədin elə bildin bəlkə mənim bacarığım səndən üstün olar düz fikirləşmisən mən bir şeyə baş qoşdumsa 1 həftə kifayət edir təmiz öyrənim Web Masterliyi 24 saata öyrənmişəm buna Əzimov Cəsarət şahiddir daha sonralar isə bu sahədə öz bacarığımı artırmışam mənə sənin bildiyin sirlər lazım deyil mənə o sirlər lazım olsa internet mənim əlimin altındadır mənim bildiyim sirlərə isə bu saytda yetəricə adam şahiddir.

Naparod Azerbaycanda xakerler coxdu.Hetda coxlu qurpda var.Deliusta Group,Anti-armania, sonra cox...Turklerde Azerileri xaker kimi taniyir.Amma unutmayaq ki xaker hec vaxt ozune xaker demir.yeni xakerlik ustunde adami hebsde atirlar :D.bide bu yazix istifadeci yeqin bilmirmiski o melumatlari tek - ozuncun,admincin yazmir.onu diger istifadeciler ucun yazir ki,qoy onun haqqda meulmat elde etsinler.

-----

Sayt heyeti en duzgun qerari verib..tesekkurler

Deliusta biz xaker maker filan bilmirik bu və bu kimi saytları hər uşaq muşaq yığmıyıbki xakerdə hücuma keçsin elə bilirsiz az cəhd edilib ? xeyr günlərlə bu saytı dağıtmağa saxta adlarla admin paneli ələ keçirtməyə cəhd edənlər olub bunu admin paneldən özüm görürəm hamısını ama təəssüfki sayt qorunur :smile:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...