Jump to content
Forum Windows-az.com

Driver Booster xəta üzr istədilər

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Bugün Çıxan Driver Booster v1.5 PRO versiyasında Azərbaycan dil faylının olmadığını gördüm ama haqqında siyahısında adım var başıma duman vurdu elə bil təcili iobitə məktub yazdım buyurun.

Hello brother

I had comments to the Azeri language

but the reason was not included in the program?

Salam qardaş

mən sizə Azərbaycan dil faylın göndərmiştim

ama proqrama əlavə edilmədiyini gördüm səbəb nədir ?

CAVAB:

That\'s our bad :(

We missed that language when we released it. Sorry sorry about that.

We even added your name in About - the Thank You list.

If we have any urgent update in this version, we will add your translation into it.

We are so sorry again for the mistake.

Bu bizim səhvimizdir pis oldum :( Biz bunu azad edən zaman dil faylını qaçırtmışıq Bağışlayın. Biz sizin adınızı hətta haqqında siyahısınada əlavə etmişik. Proqramın versiyasında təcili yeniləmə varsa biz sizin dil faylınızı əlavə edəcəyik bu səhvimizə görə üzr istəyirik.

MƏN:

Please, add the Azerbaijan language file

Zəhmət olmasa Azərbaycan dil faylını əlavə edin.

CAVAB:

Yes we will. But we cannot do it right now because we have released it and it cannot be modified any more unless a serious bug happens. It is totally our bad :(

We are gonna have DB 2 Beta 2.0 around August 16. And we will refresh the language files with Azerbaijani added. We promise that we will add it in the next version DB 2 Beta 2.0.

How do you think about it?

Biz artıq proqramı yayımladıq ciddi bir səhvdir başa düşürəm ama artıq dəyişdirilə bilməz biz Avqustun 16-sı DB 2 Beta 2.0 versiyasını yayınlıyacayıq sizə söz veririk ki, Azərbaycan dil faylı proqrama daxil ediləcəkdir. Bu haqda siz nə düşünürsünüz ?

Hətta adımı aşağıda yazıblar ən altda IObitin belə səhv etdiyinə inanmağım gəlmir hələ hələ bu mənim dostum ola :angry: indi qalmışam ki, 2.0 dil faylın verim ya yox :no:

Proqramlar telegramda

Zarafat edirsən Ülvi ? sən nə danışırsan IObitin hazırda buraxılmayan bir neçə proqramı bir zamanlar mənim tərəfimdən Azərbaycan dilində buraxılıb yuxarıda məktubu oxu səbəbi yazılıb setupa atılmamağın birdə artıq o dillər bazada mövcud idi Avqustun 16-sı 2-ci versiya proqramda Azəri dil faylı olmalıdır adımın sonda yazıldığına gəlincə ən sonuncu dil faylını kim göndərib onun adı bütün proqramlarda sonuncu yazılır məndən sonra kim göndərsə dil faylı onun adı ən sondan yazılacaq yəni mənim adımın dayıyca məntiqlə fikirləşmək lazımdı. Qaldı ki, həmin əlaqə saxladığım insan 4 il öncədən mənimlə dostluq edir bir zamanlar mənə əməkdaşlıqda təklif edib qəbul etməmişəm səbəbini bundan əvvəlki mövzularımda bildirmişəm.

Bu hal birdəfədə gəlib başım Advanced SysteCare 5-ci versiyada bazaya əlavə edilməmişdi dil ondada üzr istədilər və 5-ci versiyanın onuncusunda dil faylını əlavə etdilər daha sonra 6-cı irəliləyən zamanlarda isə 7-ci versiya üçün təklif etdilərki dil faylın tərcümə edib göndərim mənsə onlarla acığa durmuşdum deyə göndərmədim daha sonra Game Booster proqramının dil faylın verdim və sonacan Azərbaycan dil dəstəyi ilə buraxıldı həmin proqram bunada ümid edirəmki əlavə ediləcək əks təqdirdə yaxşı cavab yazıb onlarnan əməıkdaşlığı bitirəcəm

Qeyd: Driver Booster v2.0.0.740 Beta 1.0 Azerbaijan v2.0 dil faylını dünən verdim buda verdikləri cavab

Thank you so much :) See you around Aug. 16!

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...