Jump to content
Forum Windows-az.com

Youtube videoları arada kəsilir

Deliusta

Recommended Posts

Salam dostlar !

Mən Youtube videolarına baxarkən video arada dayanır,amma video yüklənməsi geniş olur.Yəni videonun " açılan " vaxtına çatmamış donur.Yəqin yenə də tam izah edə bilmədim.

Yəni dostlar, mən Youtubedə videoya baxarkən videonun aşağı hissəsindəki zolaq tam yükləndikdə də video kəsilir sonra yenidən ardından başlayır.

Mən yuxarıda Video kimi qeyd etdim,əslində mahnıya qulaq asıram (səsinə görə :D ) .Başqa pəncərə də.Sonra yenidən həmin Youtube pəncərəsinə daxil olduqda video açılır.

Proqramlar telegramda

Bəli bilən üçün 1 dəqiqəlik işdir mən bu haqda yaxında video çəkib qoyaram foruma əvvəllər çəkmişdim bu haqda video o həm çətin yol ilə resetləmək idi həmdə artıq o üsulla ləğv edilib IP adreslərin daxil edilməsi yeni üsulla foruma dərslik çəkib qoyaram birdə qorxursansa ATS-dən adam çağır gəlib resetləsin ayada modemi apar ATS-ə orda resetləyib versinlər gətin kabelləri keçirt vəssalam.

Xeyr disksiz edilir resetləmək birdəki TP-Link modemlərdə admin-admin olur çox vaxt bu olmasa user-user olur biridə var o yadımda deyil əsasən admin-admin olur yada user-user birdəki IP adres yazmırsan telefon nömrəsi ilə qeyd edilir artıq yəni ev telefonunun mömrəsi hansı ki, o nömrəyə vurulub internet

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...