Jump to content
Forum Windows-az.com

İş axtaran dostlarımız.

AQIL_ISMAYIL

Recommended Posts

Salam Əziz və hörmətli istifadəçilər. Biraz bunnan əvvəl həmkarım sayt rəhbəri Kamran Cavadovun saytimizin seçilən userlərindən birinin bacarığına görə ona iş tapmaq barədə köməklik göstərdiyini gördüm. Çox yaxşı bir işdir bu və dəstəkləyirəm və belə bir mövzu açmaq qərarına gəldim dostlar. Bildiyiniz kimi indiki dövürdə öz bacardığın sahə üzrə iş tapmaq çox çətin məsələdi. Bildiyim qədəridə saytimizda bir çox userlər işləmirlər. Bu səbədəndə mövzunu açmaqda məqsədim ola bilsinki bu mövzu əsnasında hansisa bir user digərinin köməyi ilə öz gələcək karyerasını qurar və iş tapa bilər. Sözümün canı əziz dostlar Forum qaydalarını pozmamaq şərti ilə hər bir user öz bacardığı sahə üzrə məlumat yazsın və çalışdığımız qədər də bütün userlərə köməklik göstərəcəyik içi mən qarışıq. Uğurlar...

Siftəni özüm başlayım....)

Mən Aqil İsmayılzadə (AQİL_İSMAYİL) çoxlarınız məni photoshop dərsliklərinnən tanıyırsız.) Ancaq təkcə adobe photoshop yox ümumilikdə qrafika proqramları ilə işləyirəm. Ən çox işlədiyim proqramlar Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Premiere və s... Bir söznən montaj işləri. Elə bu sahəni bildiyim üçün şəhərimizin sadlıq saraylarından birində Rejissor kimi işləyirdim. Hal-hazırda Məhərrəmlik ayı olduğu üçün işləmirəm. Ancaq həmin işdə mənə helədə çox sərf eləmir. Ona görədə bildiyim sahə üzrə iş axtarıram.... Bu sahə üzrə kimsə hardasa iş bilirsə mümkünsə paylaşsın. Əvvəlcədən təşəkkürlər....

Gördüyüm bəzi işlərdən 1-2 si var burda buyurun baxa bilərsiz. Canal: www.youtube.com/user/AqilIsmayil

Qeyd: Forum qaydalarını pozmamaq şərti ilə məlumatlar paylaşa bilərsiz. Mövzuya lazımsız rəy yazmayın.....Lazimsiz rəylər xəbərdarlıq edilmədən silinəcək.

Proqramlar telegramda

Çox gözel movzudu. Mən Ağarəfi Həsənov komputer yığmağı. Hər hansı bir hissəsinin dəyişdirilməsi hansı hissə nə işə yarayır və s bilirəm. Format dimey isdəmirəm çunki format adi bir hal alıb. Komputerde texniki prablemlərin sistem səhvləri və s. Proqramlardan Adobe photoshop, premiere, after effects, sony vegas mükəmməl olmasada normal bilirəm. Ən çox həvəsim və biliyim komputer üzrədi bir çox bildiklərimi ifadə edə bilmirəm. Sayqılarla)

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...