Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows-Az.Com >ÇAT<

qusi555

Recommended Posts

Salam hörmətli Sayt Rəhbərləri windows-az.com saytının istifadəçiləri.
Mən bəzən saytda olanda darıxıram. Gözləyirəm ki, kimsə foruma nəsə yazsın , müzakirə və ya (bacardığım qədər) köməklik edim. Bu darıxmaqım mənim ağlıma bir fikir gətirdi.
Mən fikirləşdim ki, windows-az.com saytına bir çat (mini çatda olar) lazımdır. Bu çat vasitəsi ilə saytda olanlar dami ünsiyyət qurub danışacaq və müzakirələr aparaq beləliklə hər şey maraqlı olacaq. Artıq sayta girəndə çatda "SALAMLAR" yazıb userlərlə ünsiyyət quracam. Bu məncə maraqlı fikirdi.
Çatı ayrıca yerləşdirmək məncə lazım deyil. Çatı elə əsas səhifədə bir yerdə yerləşdirsəniz məncə əla olar.

Bu haqda sizin fikirlərinizi eşidmək istəyərdim . Buyurun şərh bölməsinə :)

Proqramlar telegramda

Mənfi cəhəti əgər reklam baxımından deyirsinizsə, bunun qarşısın çox rahat almaq olar. Onsuzda əgər belə bir uygulama gətirilsə o "Chatı təmizlə" tıkıda olacaq. Moderatorlarda reklam olsa vəzifələrin yerinə yetirəcəklər. Tək mənfi cəhəti budur mənim fikrimcə. Məndə sizin təklifinizə qoşuluram. Doğurdanda çox sıxıcı olur.

Belə bir şey olsa forum heç də unudulmayacaq. Necə ki, mövzu açma qaydaları var, əgər elə bir şey olsada onunda qaydaları olacaq. Məsələn: kömək istəmək olmaz, vsvs.

20.) Xahiş edirik öz dilimizə hörmət məqsədi ilə və mövzunun dəqiq anlaşılması üçün mövzulara yazılan cavablarda Ç,Ə,Ğ,I,Ö,Ş,Ü hərflərindən istifadə edilsin, əks halda yazılmış cavab silinəcəkdir.

Yəqin ki, mövzuların bu səbəbdən silinir! Qaydalara riyaət etmirsən, mövzun silinir!!!

Hər biriniz fikirləriniz üçün çox sağ olun....Bu mövzu dəfələrlə açılıb...və ehtiyac olmadığı üçün yerləşdirilməyib....Əlavə sual, istək, paylaşımlar üçün forum bölməsi var...Ona görədə əlavə catın və başqa bir modolun quraşdırılmasına ehtiyac duymuruq...Hər birinizə təşəkkürlər....Mövzu bağlandı!

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...