Jump to content
Forum Windows-az.com

Forum Admini statusumun bərpası

Elit-killer

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Əleykum Salam Şahin qardaşım səni yenidən saytda görməyimə sevindim. Sənin bu saytda əziyyətin böyükdü əsasda forum bölməsində. Ona görədə sənin bu əziyyətini yerə vurma bilmərik heç vaxt status məsələsinə gəldikdə isə mənimdə xəbərim yox idi indi dəqiqləşdirdim biraz anlaşılmazlıq olub qardaş üzürlü say. Statusunu bərpa elədim. Uğurlar qardaş....

... Şahin qardaş ,təbrik edirəm...mən mövzunu oxuyana qədər Aqil qardaş statusunu qaytardı.yoxsa mən qaytaracaqdım.Aqil qardaşa da təşəkkür edirəm.çünki yaxşı userlərin qədrni biləndir...

...qaldı ki,sənə , sən savadlı usersən...elə gələcəkdə sayt rəhbəri olmağa da layiq qardaşsan...uğurlar arzulayıram...

Dəyməz Kamran sən mən fərqi yoxdur borcumuzdur qardaş....

Saytin keçmişinə nəzər salsaq saytda əziyyəti olan userlər çox olub vaxtı ilə....hansisa səbəblərə görə saytdan uzaqlaşıblar....Biz burda hər bir userin əziyyətin zamanla qiymətləndiririk. Qaldiki əziyyəti olan qardaşlar heç vaxt unudulmur...Misal üçün Sayt rəhbəri Vüsal Yusifov. sayta gec gec daxil olmağına baxmauaraq bu gündə sayt rəhbəridir. Çünki vaxtı ilə saytda bir çoxları kimi əziyyəti böyük olub...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...