Jump to content
Forum Windows-az.com

Hərbi dərslər

VahidoV

Recommended Posts

Salam.Mənə dərslik üçün bəzi hərbi dərsliklər lazımdır.Blank halına salıb və elavələr eleyib cərcivəyə salacam. 1-ci dərs Əsgəri Salamlaşmalar (Yeriyərkən,dayandıqda,Baş geyimi olduqda və ya olmadıqda,növbədə),Əsgəri yerişlər və Prisaqa hazırlıq dərsləri təntənəli və adi halda dərsliklər olsun elekrtor dərsliklər ....

Proqramlar telegramda

Hərbiyə hazırlaşmaq nədi ? :D Hərbi universitet zaddı :D Onun nəyinə hazırlaşasan ? Dayda bilməmək yaxşıdı. Bilsən helə hər nə oldu səni deyəcəklər ki "bu yaxşıdı bu bilir". Hərbiyə getdin orda hər şeyi yavaş-yavaş öyrədirlər. Orda lazım olan çətin heçnə yoxdu ki, dərsliklə öyrənəsən. Güya hərbidə hər şey nizamnamə ilə gedir ? Kitabda yazıb ÇEST (hərbi salam) verəndə əlin içi görünməməlidir, ortancıl və işarət barmağı qaş hizasında olmalıdır.

Amma MÜDAFİƏ NAZİRİNİN HƏRBİ SALAMINA BAXIN ;

Elit-killer , xaxaxaxa Mən qardaş artıq işləyirəm.Sadəcə qərərgah üçün guşə hazırlanır.Bələ hər birin bilirəm.Sadəcə hazırlazımdır.Özüm tərtib etsəm xeyli vaxt alar....

qusi555 , Qardaşım mən Sülhmərəmlı hərbi birləşmələrinin Təlim Tədris məntəqəsindəyəm.İşləyirəm.Bu il başlamışam.Akademiyanl bitirib.Mənə guşə üçün lazımdır.Dersliklər var .Sadəcə mən tapa bilmirəm ...

qusi555,Xeyir .Son dəfə hərbiyə 8-ci sinifdə hazırlaşmışam .8 -il öncə :wink:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...