Jump to content
Forum Windows-az.com

Forumda Lazımsız Mövzular

AQIL_ISMAYIL

Recommended Posts

Salam Hörmətli sayt Rəhbərləri və istifadəçiləri. Bu mövzunu açmaq istəmirdim ancaq bugun saytin Forum bölməsində açılmış mövzulara baxdıqdan sonra bu mövzunu açmaq qərarına gəldim. Düzü son zamanlar işlərimin çoxluğu ilə əlaqədar saytda elədə çox ola bilmirəm. Ancaq tək mənim və ya digər sayt rəhbərlərinin sayta gec gec gəlməsi bu o demək deyilki sayta nəzarət edilmir....Xeyir...Mən həmkarlarım olan sayt rəhbəri Karb10 (Ülvi) və Borland9 (Kamran) qardaşımıza təşəkkür edirəm ki saytda mənim və digər heyyət üzvlərinin yoxluğunu hiss etdirmirlər....Sağ olsunlar hər ikisi

....Sözüm onda yox gələk əsas məsələyə...Son zamanlar əsasəndə 5-6 gün olar ki forumda açılan mövzulara fikir verirəm..Açılan mövzulardan belə qərara gəldim ki Bir çox istifadəçilər forumda nə sahə üzrə olur mövzu açılır...Movzuyada baxirsan görürsənki 1 və ya 2 cavab helədə böyük bir problem deyil bəlkədə onun cavabını balaca uşaqda bilir....Bəlkədə bəziləri bunu yeni mövzu açmaq üçün eləyir...dəqiq deyə bilmərəm...Ancaq bəzi istifadəçilərə demək istəyirəm ki çalışın sadə bir nəyəsə görə yeni mövzu açmayın...Əvvəlcə forumda axtarış edin....Daha sonra mövzu açmaq lazım gəlirsə yeni mövzunu açın....Saytda nə qədər istifadəçi var hər biri bir yeni mövzu açanda gör nə qədər mövzu yaranır....Bəlkədə bu sözlərimi bəziləri düzgün başa düşmədi...Ancaq yəqinki bəziləridə mənimlə razılaşar....Sözümün canı Əziz istifadəçilər əsasəndə sayta yeni gələn istifadəçilərimiz mövzu açarkən çalışın elə mövzu açın ki bir müddət keçdikdən sonra hansisa bir istifadəçi sizin açdığınız mövzuya baxıb nə isə öyrənsin....Yəqinki sözümü çatdıra bildim...Heyyətə və istifadəçilərə uğurlar....

Proqramlar telegramda

Ümumiyyətlə, hər sualın cavabı var internetdə.. Sadəcə özümüzü bir az əziyyətə salmaq lazımdır.. Elə mövzulara cavab yazanlar da demək olar ki, 70-80 faizini internetdən götürüb yazır, qalanları isə praktika..

Bir də məlumat xarakterli mövzular başqa bölmədə olsa yaxşı olar, çünki, məlumat paylaşılan kimi əksər istifadəçilər məlumatı oxumamış ya oxumuş "təşəkkür" yazır.. Heç kimi misal gətirmirəm, elə özüm də yazıram.. Bu da digər sualların forumda geridə qalmasına səbəb olur..

Doğrudur hər sadə suala görə mövzu açılmasının tərəfdarı deyiləm.Amma google-da və ya you tube-da bilən də yazır, bilməyən də və təcrübəsi olmayan istifadəçi də orada yazılanları oxuyaraq edir amma müəyyən problemlər çıxır və ya tamamilə heç bir işə yaramır.Amma burada kompüter təcrübəsinə malik olanlar və öz praktikalarında bu hallarla qarşılaşanlar ya onlara google-dan və you tube-dan işə yarayan mövzuları təqdim edirlər,ya da öz təcrübələrinə əsaslanaraq kömək edirlər...

SALAMLAR bildiyiniz kimi bu saytın demək olar səlahiyyətlərini Tural qardaş mənə vəzifə verəndə mənə tapşırmışdı məndə saytda hazrda aktiv deyiləm ama gündəlik sayta nəzarət edirəm (Qonaq kimi çox vaxt) hazırda yeni bir qaydanın əlavə edilməsini təmin edəcəm və yeni mövzu açıb bu haqda öz fikirlərimi bildirəcəm. Diqqətinizə görə minnətdarıq...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...