Jump to content
Forum Windows-az.com

Hesabim səbəbsiz bağlandı.

NoAmazing

Recommended Posts

Salam dostlar bu gün mənim facebookda 5 ildir ki işlətdiyim hesabım birdən-birə heç bir səbəb olmadan bağlandı. qaydalara baxdım əsas 5 qayda arasında sadəcə birini pozmuşam (1 və ya bir çox hesabın olduğuna görə) amma dostlar mənim başqa bir iki hesabım varsa belə onları girib profildən deaktiv eləmişəm yani belə desək hazırda sadəcə bir profil işlədirdim o da əsas profilim idi. Adım Familyam doğum tarixim və s. hamısı doğru və yerli yerində idi heç bir qayda pozuntusu yox idi heçkimə 10larla dostluq atmayıb,kimisə təhqir etməmişdim. Amma birdən birə hesabım heç bir səbəb olmadan niyə görə baölandı bilmirəm hər halda dostluqumda kı insanlar məni bu profilli ilə tanıyırlar və mənim bu profildə çox böyük əziyyətim olub adlna 4-5 dənə məhşur reytinqli səhifələrdə var idi ki onlarda getdi profilin badına. Facebook help centerdən mesaj yazdım ki xaiş edirəm hesabımı aktiv edin heç bir səbəb olmadan niyə görə bağlamısız amma əvəzində cavab olaraq dedilər ki xaişiniz qəbul olunmadı gərək şəxsiyyət vəsiqəsi və ya sürücülük vəsiqənizin şəkilini çəkib göndərəsiniz ki sizin həqiqətəndə bu profil sahibi olduğunuzu anlayaq. mən şəxsiyyət vəsiqəmin şəklin göndərmək istəmirəm bunun çox təhlükəli olduğunu düşünürəm ümumiyyətlə bu gizlilik hüququna ziddir və məncə bu insan haqqlarınında kobud şəkildə pozulmağıdır istər seriya nömrəsini qaralayım yada əksi fərqi yoxdur bu çox təhlükəlidir və mən bu risqə gedmək istəmirəm amma hesabımıda geri qaytarmaq istəyirəm. sizcə hesabı geri qaytarmaqın alternativ bir yolu var ya yox ? siz mənə nə məsləhət görərdiz? xahiş kömək edin

Proqramlar telegramda

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...