Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA 5 açılmır.

ACCOUNTANT

Recommended Posts

SALAM. Mən saytdan GTA V yüklədim. Oyunun  quraşdırılma prosesi düzgün və səhvsiz həyata keçdi. Lakin Crack V3-ü oyunun yerləşdiyi qovluğa köçürüb Admin kimi açanda xəbərdarlıq gəlir ki, oyunu PlayGTAV.exe ilə çalışdırın. Həmin exe-ni açanda isə Sosial Club-a daxil olur və məndən Username və Passvvord istəyir. Mən indi nə edim?

Capture.jpg

QEYD: VVindovvs 10 və 8.1-də yoxlamışam. Hər ikisində eyni problem ilə qarşılaşıram.

Proqramlar telegramda

Orda spoilerdə yazılıb əlavələr fikir verməmişəm.O saytda qeydiyyat olmayanda onlar görsənmir.Yenədə izah edim yazılanları:

•  0d7f5f9ca8016f22e6345db598406830.pngSocial Club  v1.1.5.8 yüklə ( Social Club  qovluğundadı).
  •   Update qovluğundakı faylları oyunun qovluğundakı fayllarla dəyişdir
     Crack qovluğundakıları da həmçinin
  •  Launcher.cmd faylını yükləyib oyunun qovluğuna at.Sonra adminstratorlar aç

Kompyuterə perezaqruzka verib oyunu Launcher.exe faylından adminstratorla başlat

Orda spoilerdə yazılıb əlavələr fikir verməmişəm.O saytda qeydiyyat olmayanda onlar görsənmir.Yenədə izah edim yazılanları:

•  0d7f5f9ca8016f22e6345db598406830.pngSocial Club  v1.1.5.8 yüklə ( Social Club  qovluğundadı).
  •   Update qovluğundakı faylları oyunun qovluğundakı fayllarla dəyişdir

Crack qovluğundakıları da həmçinin

•  Launcher.cmd faylını yükləyib oyunun qovluğuna at.Sonra adminstratorlar aç

Kompyuterə perezaqruzka verib oyunu Launcher.exe faylından adminstratorla başlat

Bəli qeydiyyatdan keçib onları oxudum. İzah etdiyinizə görə sağolun. Oyunu silmiş.dim. Diskdə yer yoxdur deyə. indi yenidən quraşdırıram. Hardasa 40-45 dəqiqəyə nəticəni yazacam.

Bir daha təşəkkürlər.

Salam dostlar onuda deyimki oyun 12 saata ustanovka olmalıdı yəni yuxarı cmd gəlir onu gözləmək lazımdı axıra qədər yüklənsin mənimdə başıma gəlmişdi gözləmirdim çıxırdım onnan ona görə açmırdı

Tez ustanofka olmağını istəyirsənsə Steam Rip versiyanı yükləməlisən.Yaddaşı təxminən 60 Gb olur Steam ripin

Salam dostlar onuda deyimki oyun 12 saata ustanovka olmalıdı yəni yuxarı cmd gəlir onu gözləmək lazımdı axıra qədər yüklənsin mənimdə başıma gəlmişdi gözləmirdim çıxırdım onnan ona görə açmırdı 

İlk əvvəl deyim ki mən də elə də çox vaxt aparmır. Və quraşdırma tam, problem olmadan başa çatır. Sadəcə olaraq launcher.exe-ni açanda bir anlıq "task manager"-də görsənir və itir. Sanki açılmaq istəyir son anda nəsə olur.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...