Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 10'a antivirus gərəkli mi?

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

əgər siz internetdən musiqi şəkil proqram və ya sıxılmış şeylər yükləyirsinizsə antivirus istifadə etməyiniz məsləhətlidir birdəki sistemin defender-i heç bir virusu görmür məncə Windows Defender-i söndürün

YOL

Control Panel>>Large Icons>>Windows Defender>>Tools>>Automatic Scanning söndürün>>Real Time Protection söndürün>>Adminstrator>>Use This Program söndürük!

və yeni bir antivirus yükləyirik

Ən güclü antivirus Kaspersky Pure 3.0-di Maximum Qoruma üçün məsləhətlidir

əgər siz internetdən musiqi şəkil proqram və ya sıxılmış şeylər yükləyirsinizsə antivirus istifadə etməyiniz məsləhətlidir birdəki sistemin defender-i heç bir virusu görmür məncə Windows Defender-i söndürün

YOL

Control Panel>>Large Icons>>Windows Defender>>Tools>>Automatic Scanning söndürün>>Real Time Protection söndürün>>Adminstrator>>Use This Program söndürük!

və yeni bir antivirus yükləyirik

Ən güclü antivirus Kaspersky Pure 3.0-di Maximum Qoruma üçün məsləhətlidir

Mən sizinlə razı deyiləm. Ən çox yeniləmə gələn antivirus defender-dir. Xüsusilə vvindovvs 10-da. Həm də tutaq ki, rar yüklədik. Sayt admini deyir ki orda virus yoxdur və antivirusu söndür. Daha burda "ən güclü antivirus" (əslində belə ifadə düzgün deyil) nə yə lazımdır?

Mənim bir tanışım var adam bütün xalqların mahnılarını yükləyir komputerə. Özü də həmin dillərə məxsus saytlardan. Əgər defender işəyaramaz bir proqram olsa idi onun komputeri 1.5 ildir ki, problemsiz işləməzdi. Defender və antimallvvare ikisi birlikdə əla cütlükdür.

Hərənin öz təcrübəsi və fikri var. Bu mənim subyektiv fikrimdir.

Mən sizinlə razı deyiləm. Ən çox yeniləmə gələn antivirus defender-dir. Xüsusilə vvindovvs 10-da. Həm də tutaq ki, rar yüklədik. Sayt admini deyir ki orda virus yoxdur və antivirusu söndür. Daha burda "ən güclü antivirus" (əslində belə ifadə düzgün deyil) nə yə lazımdır?

Mənim bir tanışım var adam bütün xalqların mahnılarını yükləyir komputerə. Özü də həmin dillərə məxsus saytlardan. Əgər defender işəyaramaz bir proqram olsa idi onun komputeri 1.5 ildir ki, problemsiz işləməzdi. Defender və antimallvvare ikisi birlikdə əla cütlükdür.

Hərənin öz təcrübəsi və fikri var. Bu mənim subyektiv fikrimdir.

Hansı anti malware proqramını məsləhət görərdiz?

...qardaş, nədən qorxursan...səəndə 6 gb ram,i5 prosessor var...hansı antivirus kompyuteri dondura bilər ?

...bəzən antivirus update olunanda sistemə güc düşür və gördüyün iş 1 az zəif gedə bilər.və ya hər hansı iş gördüyün yerdə antivirus hansısa faylı silməklə məşğul olanda bu kompyuterin sürətinə təsir edə bilər.bu da normaldır.amma bu göstəricilər ilə dona blməz.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...