Jump to content
Forum Windows-az.com

Password Bypassing: İzahı lazımdır...

Sual_var

Recommended Posts

Salam.Adminlər çox bezdirici olsa da yenə də sualım facebook haqqındadır.Bu videoda facebook-un şifrəni sıfırlamaq üçün göndərdiyi 6 rəqəmli kodu daxil etmədən şifrə sıfırlamaq izah edilir.Yalan mı doğru mu sizlərdən öyrənmək istəyirəm.Lütfən izah edərdiniz mənə...

Təşəkkür edirəm...Video aşağıdakıdır... :mellow:

http://www.dailymotion.com/video/x2tbtln

Proqramlar telegramda

Birdaha Aleykum SALAM, qaqaşım dünəndə dedim indidə deyirəm bunlar hamısı fakedir, əlbəttə ki facebookuda, youtubenidə sıfırlamaq olur ama adi bir insan bunu edə bilməz bu videoları bura qoyanlar dünyaca məşhur hackerlərdir, özləri üçün hazırladıqları kodlamalardan istifadə edirlər nəticədə səndə onu etmək istədikdə və hər videonu izlədikdə reklam olaraq onlar pul qazanırlar. Bilmirəm anlata bildim ya yox özünü zibilə salarsan.

Yox  qardaşım, mən ancaq bilmək itəyirəm ki bu video haqqında nə düşünürsüz real ola bilər script code-lər lə etdi bunu???Mən onsuz da etməyəcəyəm.bilmək istəyirəm ki, Bu həqiqi üsuldur???Yəni 1 milyon saxta üsul var youtube-də hamısı dislike edilir.Amma bu nəsə saxtaya oxşamadı...Belə səncə realdır mı bu???Ekranın videosunu çəkib.

İslamı davamlı təhqir edən biri var idi neçə min də izləyicisi...Beynimi 2 aydır işdə də evdə də yoruram.bu minvalla fake hazırlamaq da öyrəndim bir az script kodlar da bir az html sonra fakeni lingə çevirmək sayt açıb script əlavə etmək 1 ton şey öyrəndim amma nəticə yoxdur...Sən demiş adi insan edə bilməz...qısası mən təslim olsam yaxşıdır...Ama görəsən o əlavə etdiyi script code nə idi...Dəhşət maraqlıdır. :mellow:

"Pulsuz pendir tələdə olur" bu elə-belə deyilməyib. Əgər şifrə qırmaq istəyirsinizsə onda proqramlaşdırma dillərini mükəmməl bilməlisiniz. Bu isə 10-15 il tələb edir. Bir iki həftəyə yox. Yoxsa elə orda verilib,bura göstərilir ilə olmaz. Hər qarşınıza çıxanı burda yazsanız forum bu mövzularla dolar. Əvvəllər onlayn oyunlar üçün çit axtarılırdı. Gündə 1-2 mövzu açılırdı hamısı da nəticəsiz..

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...