Jump to content
Forum Windows-az.com

Turbobit-dən faylı pulsuz yükləmək

goldmobile2

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Birdə diqqətinizi çəkmək istəyirəm  premium surrət ve normal sürrətdə endirməyi mənim diqqətimi çəkdibM44bZ.pnggördüyünüz faylı normal sürrətdə 2 saat 12 dəq  ama premium surrətdə isə 8 dəq 59 san nəzər nökdəsi odur ki mənim aldığım internet saniyədə 1 mb saniyə  -dir yəni əgər provayderin mənə (sözdə) 1 mb san verirsə bu 540mb-lıq bir faylı 8 deq 59 saniyəyə yükləməlidi  bunun üçün əlavə pul verib premium almamalıyıq ama nədənsə bilmirəm niyə 1mb san aldığım internetlə bu həcimdəki faylı bu saytdan  və ya hər hansı bir sayıtdan 2 saat 12 dəq ve ya daha artıq vaxda yükləyir əslində bunun üçün yeni mövzuda açacaqdım ama söz yerinə düşdü deyirəm məncə siz bunun izahını bılərsiniz

Birdə diqqətinizi çəkmək istəyirəm  premium surrət ve normal sürrətdə endirməyi mənim diqqətimi çəkdibM44bZ.pnggördüyünüz faylı normal sürrətdə 2 saat 12 dəq  ama premium surrətdə isə 8 dəq 59 san nəzər nökdəsi odur ki mənim aldığım internet saniyədə 1 mb saniyə  -dir yəni əgər provayderin mənə (sözdə) 1 mb san verirsə bu 540mb-lıq bir faylı 8 deq 59 saniyəyə yükləməlidi  bunun üçün əlavə pul verib premium almamalıyıq ama nədənsə bilmirəm niyə 1mb san aldığım internetlə bu həcimdəki faylı bu saytdan  və ya hər hansı bir sayıtdan 2 saat 12 dəq ve ya daha artıq vaxda yükləyir əslində bunun üçün yeni mövzuda açacaqdım ama söz yerinə düşdü deyirəm məncə siz bunun izahını bılərsiniz

O saytda premium alanda sənin internet sürətini artırmır onsuzda.Sən torrent faylı yükləyəndə maksimum nə qədər sürət alırsansa, premium turbobit də o qədər verəcək.Normal turbobitdə isə yükləmə sürətinə limit qoyur (səhv eləmirəmsə 50 kb/s)

Mən _http://fastix.ru işlədirəm. Bu sayta point vurursunuz. 1dollara 30gb a yaxın point düşür. sonra dəstəklədiyi saytlardan yükləyirsiniz. Mən qeydiyat olldum bu sayta 200 mb pulsuz var deyir indi mən yoxlamaq istəyirəm görüm necə endirir surrətli olsa artıraram ama nece və hardan endirim bilmirəm

İndi mən pulsuz premium endirəbilədim əgər çox ehdiyacım olsa pul qarşılığında premium alsam turbobıtın dediyi güclü bir fərq ilə endirəcəkmi faylı yoxlayan varmı ki

Yuxarıda da yazdığımız kimi torbobitin premiumda yazdığı yüksək sürəti əldə edə bilməyəcəksən.Fastix də nə qədər sürət verirsə, turbobit premiumda da o qədər verəcək

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...