Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows və ya Linux

Recommended Posts

Salam mənə usb-də işləyəcək əməliyyat sistemi lazımdır əməliyyat sistemi linux və ya mac olsa əla olar vindovs 7 olmasın usb-ni taxtığım anda əməliyyat sistemini istifadə edmək mümkün olsun mini olsun hazırda məndə android 5.1 x86 komputerə qurulum var

ama usbdən istəyirəm əməliyyat sistemi Mac Windows Linux olsun amma vin7 olmasın 

İndidən Təşəkkürlər!

Proqramlar telegramda

qaqaş bununla iki əməliyyat sistemini birdən yazır yoxsa ikincisin yazmaqçın komputerə format etmək lazımdır?

həmdə mənim dediyimi dəhf başa düşmüsən mənim dediyim əməliyyat sistemi harddiskdən deyil fləş kartdan başlamalıdır hdd-ni fləş kart görməlidir

Salam mənə usb-də işləyəcək əməliyyat sistemi lazımdır əməliyyat sistemi linux və ya mac olsa əla olar vindovs 7 olmasın usb-ni taxtığım anda əməliyyat sistemini istifadə edmək mümkün olsun mini olsun hazırda məndə android 5.1 x86 komputerə qurulum var

ama usbdən istəyirəm əməliyyat sistemi Mac Windows Linux olsun amma vin7 olmasın 

İndidən Təşəkkürlər!

mən yoxladım əminəmki işləyir sonrada lili usb creator ilə yoxladım eyni yerdə qalır açılmaqa son addım qalmış sol üstdə kiçik səhifə üzərində sual işarəsi olur ikisi ilədə eynidir 

özüm usb-nin içinə girib lili usb creator yaratdığı protable Virtualbox ilə işləyir amma startupda işləmir yoxladığım linux sistem Slax 7.0.8 i486 US

həmdə ekranda qəribə qəribə şeylər gəlir elə bil video kartı yanan komputer kimi amma əminəmki videokartda problem yoxdu ikisidə normal işləyir

Qaldığı yer Haçar şəkili firlanan yer ama startupda fırlanmır

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...