Jump to content
Forum Windows-az.com

Asus ROG G751JT qutu açılışı və özəlliklər..

ACCOUNTANT

Recommended Posts

Bir daha SALAM. Bu video dərslikdən fərqli olaraq tanıtım məqsədi daşıyır. Onu da deyim ki, notebook-un qiyməti Mayda 2000 azn idi. Dollar məsələsindən sonrakı qiyməti bəlli deyil..

QEYD: Video barədə fikirləriniz mənim inkişafımı sürətləndirəcək. Odur ki təklif və iradlarınıza görə əvvəlcədən təşəkkürlər..

Proqramlar telegramda

Aleykum SALAM Elcan, video yaxşı hazırlanıb, bir şeyidə bildirim ki 1920 x 1080p (piksel dəyərini bildir) yəni 1920 x 1080piksel dəyərinə malikdir.

İradlarıma gəlincə, bildirmək mənim borcumdur ki, elədə çox iradım yoxdur, ama...

2000 AZN qiymətinin olduğunu və hazırda dolların bahalaşmasıyla əlaqəli 3000 AZN qədər bahalaşan bu noutbuk əvəzinə 1500 - 1800 AZN-a bundanda yuxarı keyfiyyətdə yaxşı bir personalnı oyun kompyuteri yığdırmaq olar.

Dizayna gəlincə...

Xoşuma gəlmədi, Bu dəyərlərə malik olan bir Noutbuk üçün dizayn çox kobud hazırlanıb.

Xoşuma gəldi, klaviaturanın LED işıqlandırılması və logonun LED işıqlandırılması.

Uğurlar...

Video üçün təşəkkürlər Accountant.

İstərdim bu video barəsində 1-2 kəlmədə mən deyim

Videoların davamını gözləyirəm(şəxsi fikrimdi0 Azərbaycanda da technopat kimi inceleme videoları çəkənlərin olduğunu görəndə sevinirəm

O ki qaldı dizayna bu noutbuk  adındanda bəllidirki Gaming laptopudu(ROG-REPUBLİC OF GAMERS) 

Gaming laptopları çox zaman digər noutbuklarından ikiqat soyutma və aqressiv qabaritli dizaynı ilə seçilir.

Fikim bu qədər( Videoların ardı gəlsin)  :)   ;)

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...