Jump to content
Forum Windows-az.com

windows 7 sürətləndirmək

Boras_2001

Recommended Posts

salam qardaşlar....mənim komputerim vindovs 7 ultimatedir...bu internetden yüklənib...original deyil...çünki komputerim vidovs 8 idi oda mənim koputerimə uyğun deyil...komputerimin sisteminin şəkilini göstərəcəm... əsas sözüm odur ki mən komputerimi necə sürətləndirə bilərəm(sadəcə programlarla)?...son zamanlar heç də yaxşı işləmir...

xaiş edirəm görüb keçməyin....kömək edin ...indiden təşəkkürlər

Proqramlar telegramda

salam qardaşlar....mənim komputerim vindovs 7 ultimatedir...bu internetden yüklənib...original deyil...çünki komputerim vidovs 8 idi oda mənim koputerimə uyğun deyil...komputerimin sisteminin şəkilini göstərəcəm... əsas sözüm odur ki mən komputerimi necə sürətləndirə bilərəm(sadəcə programlarla)?...son zamanlar heç də yaxşı işləmir...

xaiş edirəm görüb keçməyin....kömək edin ...indiden təşəkkürlər

post-62675-0-10408700-1463068975_thumb.jpg

Sistemdə dəyişikliklər edirlə əlavə nələrsə əlavə edirlə loqolarda fəyişiklik edirsən.Bir sözlə öz zövqlərinə görə qurullar.

vindovs...mod zad yoxdu...hətta "bilgisyari en hızlı şəkildə kur "  eləmişəm ...və vindovs 7 klasik edib...əsas məsələ ...nə edə bilərəm ... komputerimin zəif oldugunu məndə bilirəm...necə gücləndirim tövsiyələriniz lazımdı  ))))

ən əsası cs -go oynayiram başlarda elə donmurdu ancaq indi biraz donur...game booster yüklədim dünən düzəldi ...ancaq indi yenə donur

Kompüterinizin göstəriciləri zəifdir

vindovs...mod zad yoxdu...hətta "bilgisyari en hızlı şəkildə kur "  eləmişəm ...və vindovs 7 klasik edib...əsas məsələ ...nə edə bilərəm ... komputerimin zəif oldugunu məndə bilirəm...necə gücləndirim tövsiyələriniz lazımdı  ))))

ən əsası cs -go oynayiram başlarda elə donmurdu ancaq indi biraz donur...game booster yüklədim dünən düzəldi ...ancaq indi yenə donur

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...