Jump to content
Forum Windows-az.com

0kb həcmində USB C ioö Faylına çevrilən mahnılarım.

Recommended Posts

İlk öncə forumda hər kəsi salamlayıram.Qurban Bayramınızı təbrik edirəm.

Mövzunu düzgün bölmədə açmamışamsa zəhmət olmasa bildirin düzəliş edim ancaq problem yaddaş problemi idi deyə qərara gəldimki mövzunu bu bölmədə açsam daha məqsədə uyğun olar. Keçək əsas məsələyə

Mənim problemim belədir dünən 32GBLIQ mikro yaddaş kartımı google driveda back up etmək üçün kompyuterə saldım və papkaları bir bir kompyuterə CUT-PASTE edərkən birdən mikro kart özü özünü kompyuterdən çıxartdı.

Elə hər şeydə bundan sonra başladı.Kart yenidən my computer ekranında görsənərkən dedi məndə problem var məni repair et məndə etdim daha sonra isə mp3 papkası boş idi əvəzində 3.8gb-lıq USB C*_,/ Belə bir fayl var idi.

daha sonra bir daha çıxardıb taxdıqda isə 2yeni qovluq yaradılmışdı..

Found 000 və found 001 

Qeyd* (Kart samsung galaxy not 4 android smartfonunda işləyib məlumatlar itənədək )

mən internetdən araşdırdım ki chk faylları əvvəlki vəziyyətinə qaytaran bi proqram varmış adı chk back.

Onunla da found 000 və found 001 papkasında olan faylları analiz elətdirdim 650 mahnıdan cəmi  47sini bərpa edə bildi.. üstəlik mahnılarında adı əvvəlki ad deyildi məsələn found5143.mp3 bu cür idi.

İndi recuva və r studio kimi silinmiş məlumatların bərpası proqramlarının ümidinə qalmışamki mənim o problemimi həll etsin.

Forumumuzun təcrübəli userlərindən öz təcrübələrini mənimlə paylaşmağı arzulayıram.

qeyd 2-3* Kartda və kompyuterdə virus yoxdur.USB C */- faylının nə olduğunu isə hələrə anlaya bilmirəm

Mütəmadi olaraq(ələxsusda dünən kaspersky virus removal tool və usb disk security ilə scan etmişəm mikro kartı və kompyuteri.)

Daha sonra youtubedən baxdığım dərsliklərlə cmd ilə chkdsk E:/F mrini yazdım amma onunda bir xeyri olmadı.

post-62247-0-60442300-1504356850_thumb.jpg

Proqramlar telegramda

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...