Jump to content
Forum Windows-az.com

Moderatorların nəzərinə!!!

Ʌüsal

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
Brat sizi basa dusmurem forum yaziram 1 saatdan sonra silinir bu ne demekdi. sual verirem cavab gelmir yadaki sohbeti firladirsiniz. cavab vere bilmirsinizse deyin bilmiremde burda nevarki. bugun forumda sual yazmisam 2 saatdan sonra sayta girib baxiramki forumda sualim silinib. sizi basa dusmek olmur

real22

forum qaydalari basa dusenler ucundur.

Tanner

He sil.Saytda qaydalara riayet edilmeyen movzunu sil...

- Laptop ve Desktop Anakartlarin temiri

- BIOS yazilmasi

- Sifreli SuperUser BIOS-larin silinmesi

- Kicik chiplerin deyisidrilmesi

- BGA Chiplerin deyisdirilmesi (GPU/CPU/FCH/PCH/HM ve s)

Hormətli Sayt İstifadəçiləri Xahish olunur forumda movzu acmamish hemin movzu haqinda forumda axtarish edin. Əgər Forumda həmin mövzu varsa oz sualinizi hemin mövzuya yaza bilərsiz. Narahat olmağa ehtiyac yoxdu Sualiniz cavablandirilacaq. Yoxdursa oz Movzunu yaradin. Movzu acarken Çalishin sual xarakterli Bashliq yazmayin Bashiligi Mumkun qedər qisa yazmaga çalışın. Əgər Dediklərimizə Əməl olunsa ne size soz gələr nədə bizə.

Qeyd:Sabahda Forumda (Lazimsiz, təkra Movzular) axtarilacaq və movzuya baxilandan sonra əgər qaydalara uygun gəlmirsə mən tərəfdən silinəcək.

2fba4e2590621d26c202efddd9d89e16.gif

Youtube AQİL_İSMAYİL

Mən forumun qaydalarını əzbər bilirəm.(Dərsi elə əzbərləmirəm e.xD)

...Məncə, VüSaL dediyi kimi, heç kim statusa görə Administrayaya müraciət etməsin..Çünki Adminlər bilir kimə nə vaxt status vermək lazımdır...Sizin bu haqda müraciət etməyiniz isə mənim fikrimcə mənasızdır...

Vusal terlan ve digerleri,men moderator olandan 6 ya yaxin movzu silmisem,

Real 22 dogru movzular acmir,movzusun sildim,hele xeberdarliqda yolladim,bagisla tanner amma onuda deyimki tanner bir mvozuda sehf ola ola silmedi,onun yerine hemin movzuyu men sildim,bundan basqa bir moderator movzudan kenar soz yazdi sildim,yeniden hemin movzuda yazdiki menim serhimi silen sexs axsam saytdan silinecek

He bu haqda tedbir gorunsun,men baxdim cox sexse moderator verilib,amma onlarin forumda aktivlik derecelerinede baxsalar yaxsi olar

Forumda olan moderatorlar

Huseyn,aktivlikde 2 yerde

Axellis aktivlikde 6 ci yerde

saka-muka aktivlikde 7 ci yerde

Tanner 12 yerde

fariz.ibiyev 19 yerde

k^n^n 29 yerde

Vuqar Abdulevvelov 33 yerde

AQIL_ISMAYIL 37 yerde

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...