Jump to content
Forum Windows-az.com

Bir neçə məlumat.

Nicat

Recommended Posts

Salam. Son bir neçə gündə fərqli istifadəçilərdən istər mail gəlir.

Hər hansı bir tema, modul, DLE haqqında texniki dəstək tələbi və s.

Ayrı ayrı istifadəçilərə eyni cavabı dəfələrlə verməmək üçün buraya yazıram.

1. Mən, yəni M.Nicat, DLE haqqında heç bir məlumat sahibi deyiləm. Odur ki xahiş edirəm DLE ilə əlaqəli problemlərinizi şəxsi mesaj yazaraq məndən soruşmayın. Əgər bilsəm kömək etmək istəyərdim. Ancaq çox təəssüf ki bilmirəm.

2. DLE Temaları ya da modulları haqqında məşhur olan saytları tanımıram, bilmirəm.

3. Windows-az.com saytının sahibi deyiləm. Odur ki saytda olan heç bir modul/tema mənə aid deyil. Tural Ağayev-ə aiddir. Dünən (17 noyabr 2011) Tural Ağayevlə əlaqə saxlayaraq bu mövzu haqqında danışdım , Dedi ki olmaya olmaya, Windows-az.com saytındakı hər hansı bir modulu, CMS , Forum temasını və ya hər hansı bir kodu başqa istifadəçiyə vermə.

4. Əgər Siz fikirləşsəniz ki Turalın çox yaxın dostusunuz, Və Tural problemsiz başqalarına olmasa da şəxsən sizə modul/tema/kod-u verərdi, Onda mənə şəxsi mesaj yazaraq adınızı və nə istədiyinizi yazın.

Mən Turala mail ilə göndərəcəyəm tələbinizi. Razılaşsa problem yoxdur. İstəyinizi məmnuniyyətlə yerinə yetirərəm.

5. Status məsələləriyə bağlı mənə müraciət etməyin. Vusal ya da Delphi7-yə müraciət edin.

Proqramlar telegramda

Nicat duz deyir əgər nəsə sualınız varsa forumda müvafiq bölmələrdə yaza bilərsiz. Burda heç kim heç kimden artıq bilmir. Forumda aktiv istifadəçilər çoxdu. Hamı bildiyi qədər köməklik göstərəcək!

2fba4e2590621d26c202efddd9d89e16.gif

Youtube AQİL_İSMAYİL

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...