Jump to content
Forum Windows-az.com

"Windows-az" _ çılar

_Ilashka_

Recommended Posts

Hmmm mənə çox maraqlıdır məncə sizədə maraqlı olar. Aha dimeli burda azda olsa bir birimizi tanıyacayıq. Kiminde kimə nə sualı olsa verə bilər.

Diməli adınız, yaşınız, harda yaşadığınız, maraq dairəniz, hobbinizzzz, istiyən şəkilnidə yerləşdirə bilər.

Birdəki internete və ya kompda ən çox nədən istifadə edirsiniz?

Hmmm belə qeyd etdiyim kimi Kiminde kimə nə sualı olsa verə bilər......

BUYURUN....

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Adım Tural, 20 yaşım var, Bakıda qalıram, ADNA-da oxuyuram, Məmmədəmin Rəsulzadə davamçısıyam, Rahat texnalogiyanı, sürətli interneti, cibimdə çoxlu pulu, sevgiyim futbol komandasının udmağını, üzgüçülüklə məşğul olmağı, döyüş oyunlarını, qorxulu filmlərə baxmağı çox sevirəm. Daha ətraflı

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000856654156. Fotolar var burda.

Adım Rəşad, 18 yaşım var. BDU-da oxuyuram. Dostlarımla vaxt keçirməyi, internetde maraqlı məlumatlar tapmağı, idmanla məşğul olmağı, tarixi və döyüş filmlərinə baxmağı, kolleksiya toplamağı çox sevirəm. Kompüterdə müxtəlif proqramlarda işləməyi (xüsusilə də şəkil, video ilə bağlı) xoşlayıram.

• 2 ay sonra...

Adim Elsen.Yasamalda qaliram.18 yasim var.Gunumun hardasa 14-15 saatini internetde kecirirem hardasa 2 il bunnan qabaq DIZAYN sahesine guclu maraq var idi deyene Dizayn islerindende basim cixir.internetde daha cox Facebokda oluram hemdeki komputerlerin temiri ile mesgulam bele gozel saytlar vasitesile ise biliyimi dahada genislendirirem

Bu feysdeki profilim

http://www.facebook.com/Elsencik

bu ise mail unvanim

ARZULAR@MAIL.RU

Gunun 15-16 saati bu email aciq olur ne sualiniz olsa bir qardas kimi qullugunuzda haziram heqiqeten-)))

• 3 ay sonra...
Guest Vuqar_sheki

Adım Vüqar.

Yaşım 17-dir.Azərbaycanın Ən Gözəl Şəhərlərindən birində yəni Şəki Şəhərində yaşayıram..Meşğuliyyetim ancaq kompyuterdir.İndiden başlamişam işə.Klub işlədirəm və kompyuter işinə baxıram.

Başlayaq e:))))

Adım Musa soyadım Salamov-dur.15 yaşım var.Komputerlə maraqlanıram.Komputerdə oyunlar,proqramlar əsas maraq dairəmdədi:))...Futbola baxmağı,futbol oynamağı çox sevirəm.

Hamı demək olar mənimlə razılaşar:Yolumuz Məmmədəmin Rəsulzadə yoludur!...

Men de yazim daa :)

Adim Vuqar,19 yasim var.Sumqayitda yashayiram.gunumun 12-13 saati komputer qabaginda kecir.Facebook ve Windows-az istifadecisiyem :).AMI-nin 2 ci kurs telebesiyem.En boyuk arzum oyun hazirlamaq olub.Bir nece ilin sey gostermeyim neticesinde axir GTA-San Andreasda deyiwiklikler edib araya bir shey cixarmisham.(5-10 gune tam hazir olacaq).

Facebook.com/person666

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...