Jump to content
Forum Windows-az.com

Yüklənən şəkillərin ünvanı

busuper

Recommended Posts

Salam dostlar. bele bir sualim olacaq

goresen ele bir proqram varmi ki onun vasitesiyle internetden yuklenen seklin hansi saytdan yuklendiyini tapmaq mumkun olsun.

yeni ki meselen kimse mene sekil yollayib ve o yollanilan seklin

ve ya ne vaxtsa kompda fleshkada qalan sekillerin

hansi saytdan yuklendiyini tapsin

bele proqram varsa mumkunse adini ve haradan yukleye bileceyimi deyin

deyesen maraqli sual oldu amma

Proqramlar telegramda

mehdi duz deyir mene googleden olan sekli tapmaq lazim deyil gonderilen sekil ve ya evvelden ozumde olan sekillerin unvanin tapmaq,bezen olur ki maraqli sekiller olur amma sekli yollayan haradan yuklediyin unudub o tip sekilleri gormek ucun unvanin tapmaq lazim olur yeni ki bunun ucun lazimdi.

deyirem bu proqramistler indi tapsin bu sualin cavabin gorek nece tapir bax onda deyerem ona esl proqramist:))

Maksim_252, millet bagislayin o smsi yazandan sonra neqeder axtardim ozum de tapa bilmedim men coxdan elemisdim yadimnan cixmisdi orda mahniya loqo vurmaga ver var haa ora sekilin ustune sagi basib yuxaridakina girirsen mugenninin adin yazirsan onun sekilleri (albomlari) cixir amma men elebilirdim kompyuterden secib internetde axtarmaq olur. Birdeki Samirin dediyi usul da alindi.

Həlbəttə belə birşey mümükün deyil.

.exe (proqramlar) .mp3 bunların hər hansı yerlərinə reklamımızı qoyabilərik amma şəkillərdə bu ancaq şəkilin üsdünə yazıla bilər..

Şəkilin hardan yükləndiyin tapmaq olar oda ki komputerdə nəzarət proqramlarından biri qrulu olmalıdır..

google şəkil təsvirlər üzrə axtarır bu alqoritm kimidir:

1ci şəkilə baxır

2ci şəkilin hansı mövzuya uyğun olduğunu tapır

3 və son şəkilin adını tapıb internetdə axtarmağa başlayır

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...