Jump to content
Forum Windows-az.com

WebMoney haqqında suallar

Maksim_252

Recommended Posts

Salam dostlar. Mən Web Money-in rəsmi saytında qeydiyyatdan keçmişəm. Amma necə işlədəcəyimi bilmirəm. Yalnızca 1 proseduru yerinə yetirmişəm. O da ki, işlətdiyim brauzerdə webmoneyi install eləmişəm.

Məktəbdə oxuyanda (təxminən 3-4 il əvvəl) web moneyin qeydiyyatdan sonra saytlar göstərdiyini və mənim həmin saytlara daxil olub orda olan reklamlara klik etməli olduğumu öyrənmişdim. Reklamlara klik etdikcə Web Money hesabıma müəyyən qədər pul köçəcəkmiş.

Axtardım ama tapa bilmədim həmin saytların siyahısını.

İndi isə suallarım:

Əgər mənim bildiyim düzdürsə həmin saytlara baxmaq üçün hara daxil olmalıyam?

Bu şəkildəki səhifə Web Moneyi brauzerdə install edəndən sonra açıldı. Burda neyləməliyəm?

Webmoney, Qiwi, Yandex Money (yoomoney) ilə bağlı istənilən sualınız üçün bu sayta yazın : https://steam.az/news/webmoney-qiwi-yandex-azerbaycan

Əlaqə 055 226 96 22

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Ok. Sen webmoney.ru-da qeydiyyatdan kecmelisen ve onu nese proqramla brauzere install ve s. etmek lazim deyil sadece sene wmid ve WMR olmalidi WMR-ni yaratmagi bilmirsense basa salaram. Saytlari da verirem amma xahis edirem men verdiyim linkle qeydiyyatdan kec referal lazimdi. Indi verirem saytlarin linkin men o saytlardan PB-a 10 rubla yaxin vurmusam.

Webmoney, Qiwi, Yandex Money (yoomoney) ilə bağlı istənilən sualınız üçün bu sayta yazın : https://steam.az/news/webmoney-qiwi-yandex-azerbaycan

Əlaqə 055 226 96 22

Point-Blank, WMID, wmr,wmz,wme hamisi kodlari ilə birlikdə var. Qeydiyyatdan keçmişəm... Sənin verdiyin saytlardan nəsə baş aça bilmədim. Qeydiyyatdan keçəndə Rauf7 yazısı gəlir. Bundan başqa 2-ci saytda qeydiyyatdan keçirəm rusca yazılır ki bu akaunt artıq mövcuddur. logini parolu yazanda yazilir ki səhvdir...

anar2708, Aleykum salam. koşelyoklarımı yaratmışam... amma wmr,wmz,wme adlardadır. Sən bir az çox yazmısan...öz akauntumda bu üçündən başqa koşelyoklar görmürəm ...

Saytlara görə çox sağ ol...

Elmir_Hamidi, sən də çox sağ ol...

Dostlar, indi mən bu saytlara daxil olub qeydiyyatdan sonra neyləməliyəm?

men webmoneyde reqstr elemisem,mene indi lazimdi oz sotuma pul kokurmek ve hemin pulu bashqa adama gondermek,ancaq orda pul kokurme yerinde deyesen webmoney kartlari almalisan,ama mende kart yoxdu.

menim visa kartim var icindede pul var,men hemin pulu webmoneye qoyub ve bashqa webmoney sotuna kokure bilerem ? eger olursa nece ede bilerem???

yandexdede oz kaslokuma bank kartimla qoymaq istedim ama ede bilmedim,cunki mende hesab dollarla acilib, rubla deyil. bilmedim nece edim

+ bu saytlar isleyir ? men evvel 3 dene syatda girmisdim 1 ay reklama baxdim balansimi yandex dengiye kokurmek istedim gelmedi aldatdilar. ondan sonra inanmiram ? + sen 7 eded saytdan ne qeder rubl elde edirsen ayliq ? mende ele pointe yuklmek isteyirem

birdeki ay millet webmoneye men cotuma bank kartimla pul qoya bilerem visa ile ? mene tecili lazimdir

Point-Blank, artıq qeydiyyatdan keçmişəm. suallarım bir az çoxdu. İnşallah başağrısı vermərəm...

1)Əvvəlcə bax gör sənin referalda varam?

2)Reklamlara Управление рекламой bölməsindən baxmalıyam? Ordan baxmalıyamsa ora daxil olanda aşağıdakı açılır. hansına daxil olacağımı bilmədim...

alexsauza, islemeyine isleyir bir ara pb saytlarinda mod dusmusdu opprosoff.net idi ne idi bele amma isemir 800 rubl olanda guya gedir amma sehf idi.

Maksim referalimda varsan iki defe req olmusan biri maksim niki biri Maksim. Maksim olan strafdadi ona gorede maksim nikile gir. Reklamlara da Зарабатывать bolmesinde yerleden serfinq saytov var haa ona vur ortada saytlar gelecek ustunde sari rengde yumruya klik edeceksen dortbucaq bir yasil sey acilacaq ona vur ve basqa sehifeye yoneleceksen orda saniyye gedir 60 saniye 30 saniye elesi olurki 20 saniye vaxt qurtaranda asan sual verir meselen 7-1 orda buttonlar var 1-den 9-a kimi sen 6-ni secirsen bele bele pul artir. Basa dusmesen video vererem.

Maksim birdeki 3) aşağıdakı səhifədə işarə elədiyim yerə istədiyi kodları yazmaq lazımdı? beli lazimdi webmoney.ru-daki wmid-ini wmid olan yere yaz wmr kodunu ise wmr olan yere.

Isteyirsense team wiewerle basa salaram.

Salam alexsauza. Dedim axı, mən qaqa deyiləm. Hərçəndki, mən səndən böyüyəm, gəl bir-birimizə hörmətlə yanaşaq. Adım Anardır, müraciət eləyəndə Anar və ya qardaş denən. O, ki, qaldı WebMoney hesabına kartdan pul köçürülməsinə bir az çətin olsada bu mümkündür.

Salam Elmir_Hamidi. Visa Master kartdan WebMoneyə rubl da usd də yükləmək olur.

alexsauza,Elmir_Hamidi, gedin banka, kartınızı verin bank işçilərinin birinə.Nə qədər pul köçürmək istədiyinizi və WebMoney hesabınızın kodunu deyin.(Kartınız yoxdursa ödənişi edin.) Onlar da WebMoney hesabınıza pul köçürsünlər.

Point-Blank, maksim nikində də ştrafnik yazılıb. onun ziyanı var? Varsa nə ziyanı var?

Həm də ki, WebMoney hesabımda heç bir dəyişiklik getmir. Yəni qazanc artmır...

Maksim_252, Artıq ikisində də yazılıb çunki eyni ip adresdən 2 dəfə qeydiyyatdan keçmisən. Birdə ki o vebmoneydə dəyişiklik necə getsinki? pulun 2 rubla çatanda Получить деньги vurub vebmoneyi seçirsən və gedir vebmoneyə.

Bir sayt da verirəm bu saytda pul nə qədər olsa vura biləcəksən vebmoneyə limit qoymur.

http://url.az/b0e

Point-Blank, web money-də yeniyəm. Ona görə hamısını bilmirəm. wmid-i yazanda elə bildim ki, avtomatik göndərir.

bu ştrafnikin ziyanı nədi?

Sayta görə sağ ol... Burda da qeydiyyatdan keçdim. burda Заработать bölməsindəki »Просмотр рекламы »Платные письма »АвтоСёрфинг »Задания bölmələrinin hamısına girdim. o biri saytdakına oxşar nəsə görmədim

Qaqa bezdirmirəm ki?!

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...

• Create New...