Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuter acilmir restart isdiyir.

Nihad Əhədzadə

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Ozge malin omru az imiw dogurdan...)))...1 gun qaldi 1 antivirus yazdim iwleyirdi..Sora ozu ozune...eh neyse duzeldiyine sevindim..Ve bunda emeyi olan herkese TWk ..Mende bu saytda bacardigim qeder komek etmek isteyirem..Evvel bu sayti yaxwi bilmezdim ancaq program yukleyerdim..Sonradan bu saytin yaxwi oldugunu bildim...Neyse Sagolun...Birdaha birdaha TWk...

Removal tool, bir dəfəlik niyə hər dəfə istifadə oluna bilər. Yaxşı proqramdır. Kaspersky deyəsən 90% bazasına malikdir..

Qaqaş sən sistem parametrlərini yaz biz sənə ona görə yaxşı antivirus məsləhət gö

rək.

Qaqaş sən problemini həll etdikdən sonra kompa 2dəfə perezaqruska ver, çün ki, elə olur o problem perezaquskadan sonra yenidən əmələ gəlir..

Qaqam sene bir program versem qoya bilersen sayta...Hard diski sifirlayir bu program cox yaxwidi..Men kompu cox format edirdim sora komp giclemeye bawladi format elesemde zeif iwleyirdi ..Ve s... owibkalari olurdu..Bir program var onla format eledim harddiski duzeldi...Obsi harddiski sifirlayir zavoddan cixan kimi teze edir... My Webpage

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...