Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7 üçün driver

alexsauza

Recommended Posts

salamlar,mende ir notebook var samsung r40. bu notebookun oz ustunde xp ve xp ucun driverleri gelmisdi, notebookun parametrleri 1gb ram,128 mb vga.intel dua core.ve ustunde gelecekde vistaya kekmek mumkun olduqu yazilmisdi yeni vistaya kekmek mumkundu.

indi men isteyiremki bunun ramini 2 gb edim,ramda tapmisam ddr2 2gb, 22 manata.

rami guclendirdicden sonra kompa Windows 7 home premium 32 bitlik sistem yazmaq isteyirem. bu gun win 7 ucun samsung r40 in driverlerini axtardim tapa bilmedim. oz saytindada yalniz vistya qeder olan driverleri gordum. indi men bu notebookda win 7 ye keke bilmerem guclendirdiyim haldada?

buda saytdaki driverler vistaya qeder

8d0ffb4539d1.jpg

Proqramlar telegramda

bilirsiz necedi? notebookun ramini artirib win7 ye kekecem, ve isteyiremki xp de olan butun driverlerni yazim. qisacasi kompa hansi driverler lazimdisa win 7 ucun olari tapa bilim, qorxuramki ram alaram kompun win 7 ucun driverleri olmaz. xp dede 2gb ramdansa 1 yaxsidi ele xerce dusmekdense.

ilmek isteyirdimki meslehet bilirsiz notebookun ramini artirim win 7 ye kekim? driverlerde prolem olmazki ?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...