Jump to content
Forum Windows-az.com

"3D Instructor 2 Home" oyunda açılma problemi.

EmilCiK

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

qaqam Xp-Sp3 yazmaq olmadi onda 7 yaziram. lakin mende bele bir problem olur format edende. Format edende mende 3dene disk gosterir ama formet edib qutrandan sonra my kompyuterde iki disk gosterir C, ve D. format menyusunda ise sistem diskin gosterir D diskin gosterir ve ayri disk. men nece edimki indi yazilmis windows temiz silinsin tezesin yazim cunki bundan qabaq yazanda heminkinin ustune yazildi

Qardasim kompyuteri temiz qeseng format eledim evvelki windows-su temiz sildim tezesin yazdim. dediklerinizide yazdim Directx ve o birin. ama yenede oyun acmadi. evvelki kimi oldu sekilde qoydugum kimi. ve bir seyide nezerinize catdirim ki oyunu yazarken ele yazandan sonrada oyunun adi ele dusur ki oxumaq olmur herfleri yeni

QAQAM videoya baxdim her sey men elediyim kimidir lakin axirda oyunu yazandan sonra. oyunun setapi olan papkadan neyse goturub C diskinde oyunun papkasi yaranir e onun icine neyse atir lakin video bulanliq oldugundan bilmedim nedir kim bilir ne edir ? video budur

ona baxdim videodaki neyse bos seydi turkce elemek zad ucun. mende olan problem budur. oyunu yukleyirem kodu yaziram yazirki kod qebul olundu ok vurursan oyuna girmek isteyende tezden gelir kodu yaz tezden yazandada bundan qabaq sekil qoymusdum ee bele gelir o gelir

yeni bu

1355594221-516.jpg

Ok vurandan sonra ise bu gelir..

1355594320-516.jpg

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...