Jump to content
Forum Windows-az.com

İnternetdə online musiqi yazmaq üçün proqram!

Rusif55

Recommended Posts

Dostlar mənə internetdə online qulaq asdığımız mahnıları kompyuterin yaddaşına yazmaq üçün lazım olan proqram lazımdı.Elə mahnılar olur ki onları heç cür axtarıb tapmaq olmur.Ona görə belə bir proqramdan istifadə etmək istəyirdim.Xahiş edirəm kim bilirsə belə proqram adları yazsın.

Proqramlar telegramda

Internet download manageri yukle.sonra proqrami bagla.baglamasan her online mp3 qulaq asanda seni bezdirecek ve mahni acilmayacaq.yalniz mp3 yuklemek isteyende proqrami ac.Proqrami baglamaq ucun:

1.Internet download manager proqramini ac

2.Skacivaniya>Nastroyki.

3.asagida brazurlerin adlarin goreceksen istifade etdiyin brauzerin usutnden qusu gotur ve himin brazurzer yuklenme baglanacaq

aktiv-deaktiv etmek ucun ne etmelisenki? yani men tutalimki sen deyen kimi eledim ondan sonra men misalcin Operada neyese baxdigda video mahni ve s. onda bes yuklemeni nece edecem? bilirsen niye soruwuram bunlari cunki men bidefe bele etmiwdim yani sen dediyin kimi programi icerisinden hansisa browserin quwunu goturmuwdum ama ondan sonra program iwlemedi mende mecbur qalib tezeden yazdim

online qulaq asılan mp3-lər, və videoları yükləməyin yaxşı üsullarından biri Internet download manager-dir... Əgər parametrlərdən istifadə etdiyiniz brauzerin qarşısındakı quş işarəsini götürsəniz IDM həmin brauzerdən yükləmə edə bilməyəcək. yükləməni aktivləşdirmək üçün həmin yerə quş qoymaq lazım olur.

Videoları yükləyəndə IDM yükləyən istifadəçi üçün bir neçə video formatı təklif edir. mp4, flv, avi və s.

Bəzi saytlar var ki, yükləməyə icazə verilmir və saytı gücləndirirlər ki, yükləmə menecerləri işləməsin. artıq belə saytlarda IDM proqramı yükləmə işarəsi göstərsə də video yüklənmir. yükləmək üçün başqa variantlar işlətməlisən...

yox ay menim gozel qaqawim ele demirem.. bilirsen nece deyirem bax gel loru dilinde deyimde sene misalcin men youtube-da videolara baxiram hansina baxiram hamsinda awagi terefde programin yukleme linki gelir buda tebiiki adami narahat eliyir bezdirir mense ele istiyiremki men baxdigim videolarda hansi xowuma gelir program onun yukleme linkini versin mene

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...