Jump to content
Forum Windows-az.com

Avtomatik açılan reklam saytına qadağa

busuper

Recommended Posts

salam dostlar, bir komeye ehtiyacim var, mozilla ile saytlar acanda bir sayt cox vaxt avtomatik acilir bezdirir, sayt demek meni sevi sevmir kimi bir seydi :request: yeni ki onun deqiq hansisa saytda reklam banneri de hec yoxdur sadece oz-ozune acilir bu sayta ne cur qadaga qoya bilerem ki acilmasin/ hemen saytin unvani beledir

avtomatik acilan reklam sayti

Proqramlar telegramda

...hosts faylına aşağdakıları əlavə et vəssəlam...bu sayt açılmayacaq....

# Start of Any Weblock Added Entries - DO NOT EDIT

127.0.0.1 mozook.com

127.0.0.1 www.mozook.com

127.0.0.1 www.mozook.com.mozook.com

# End of Any Weblock Added Entries - DO NOT EDIT

...ümumən reklamların qarşısını almaq üçün Adguard ,AdMunchUD kimi proqramlardan istifadə edə bilərsən...və ya hər browser-ə adblock buttonu əlavə edəbilərsən....

...kaspersky internet scurity işlədirsənsə,antibanner funksiyasını aktiv edə bilərsən.və s.

Mənim reklamla bağlı problemim Google Chrome ilə di . Bəzi saytlar və yaxudda proqramı yükləyəndə toolbar deye bir şey gəlir çox vaxt yaddan çıxır yüklənir ... Google Chrome girəndə bir başa o toolbar a girir çox vaxt silib düzəldə bilirəm ama bir toolbar var ki nə edirəm getmir ... Ümumiyyətcə Google Chrome a girəndə həmişə boş səhifə olmağı necə edim

.jpg

...ma_N_ga , düz edirsən...

...busuper , bu faylı başqa cür də aça bilərsən...papkanın əyarlarını dəyişmək menyusuna gir.orda skrıvat rasşirennıy tip fayl yerinə gəl.qarşısındakı quşu götür.

...sonra hosts faylına gəl.hosts yazızısını redaktə elə.yəni hosts.txt kimi yaz.onda aça biləcəksən.açıb içində dəyi.iklik edib bağla.hosts kimi saxla.yəni .txt-ni sil....

...bəzən yenə də açılmır.bu halda hosts faylını kopyala at ekrana.orda hosts.txt elə.açıb içində dəyişklik elə.sonra yenə hosts kimi saxla.yəni .txt sil...etc papkasındakı hosts faylını sil.bunu ora at....

Cox sag ol Google Chrome a gore alindi .

Terlan qaqash sen XP de setavoy qurmaqdan anlayishin var bide CLUBTIMER proqraminnan ?Movzu achdim bununla elaqedar SILINDI bilmirem niye ? Diger movzularda da yazdim hech kes KOMEK ETMIR

PS : Heç kim piss qəbul etməsin . Bu saytın daha doğrusu burdakı uşaqların mənə ÇOOOOOX köməyi dəyib Allah Razı Olsun HAMINIZDAN

mehdi1980

qaqam internete indi girdim cavablarnizi indi oxudum ediklerini sinayim gorek bir sey ede bilecemmi? her halda yene minnetdaram

qaqam fayli txt etdim acdi onun icerisinde basqa yazilar da vardi men sen yazdigin yazini o yazilarin altina elave etdm , yeni ki bunu

# Start of Any Weblock Added Entries - DO NOT EDIT

127.0.0.1 mozook.com

127.0.0.1 www.mozook.com

127.0.0.1 www.mozook.com.mozook.com

# End of Any Weblock Added Entries - DO NOT EDIT

indi bir sey mumkunse de o faylin icindeki yazilar da qalmali id orda ve bu verdiyin onlarin uzerine elave edilmeli idi ya oradakin silib ancaq sen verdiyini yazmali idim/

ReD DeMoN, qardaş sən paylaşdığın proqramı sınadım, işlədi. Əvvəl adicə bu sayta daxil olanda lazımsız şəkillər gəlirdi ekrana.reklamlar çıxırdı. Sən paylaşdığın AD Muncher proqramı isə qarşısını aldı.Təşəkkür :bully:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...