Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8 əməliyyat sistemi

vuqarabdulevvelov

Recommended Posts

salam qaqaw mende var aktivasiya istenilen win 8 ucun cox yaxwida iwleyir ne limit var nedeki vaxt ama abnavleniya verirsen bezen tezeden isteyir bezen yox ama istesen yene eliyirsen istifade edirsen hecbir de problem olmur ozum win 8 iwledirem aktivasiyada superdi hec 1 problem yoxdu o kms zad bow sohbetdi lazim olsa kimese deyin

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

.... rus forumlarında qeyd olunur ki,limitsiz aktivasiya hələ ki yoxdur...

... youtube-də 1-2 video var limitsiz aktivasiya ilə bağlı ... bu nə dərəcədə realdır demək olmaz...amma mən çalışacağam həmin activatoru tapıb həmin üsulu test edim...1 nəticə verərsə forumda məlumat verərəm...

bilirem daimi aktivasiya yoxdu yeni obnavleniyadan sonra yene regestrasiya isteyir ama yene mendeki aktivatornan aktiv elemek olur o kms zad 1 bawa biosa baglidi cetin aktivasiya olunur yeni cox getmir ama mende butun abnavleniyalar da ustanovka elemiwem hemde avtomatike qoymuwam yeni bu vaxta kimi aktivasiya problemi olamyib mende sabah yukleyecem istifade edersiz baxarsiz obnovleniyadan sonra nese aktivasiya istese eliyirsiz hec 1 problem yawanmir heleliy sabahadek dostlar

Kamran bir soz sorusum sen verdiyin win 8 ural soft vare onu sen nece x la yazmisan men win 7 leri yazanda maksimum suretle yaziram ama bir win 8 original yukledim ama 8x suretle yazdim boot acmadi indi sen veren linki yukleyirem dedim belke sistemlikdir ama virtual diskde oz yuklediyim acdi sen ozun verdiyin win 8 i nece x suretle yazmisan ?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...